Tajemný snový fenomén v astrologii

Tajemný snový fenomén v astrologii

Počátkem šedesátých let byl v americkém Indianopolisu zaznamenán zcela výjimečný případ vraždy, který měl prý rovněž určitou souvislost se snovou předtuchou. Sedmého srpna 1962 čekala Ruth Ammerová doma na muže. Poté, co uvařila oběd, posadila se do křesla a usnula. Ve snu navštívila obuvnictví svého manžela. Vstoupila do obchodu, v němž všechno vypadalo jako jindy. Tento nevinný sen se však rázem změnil v šokující noční můru. Někdo neznámý vnikl do obchodu a jejího manžela doslova popravil. Svázal mu ruce na zádech a zavraždil ho údery těžkým kladivem do hlavy a obličeje.

Věštecký tajemný sen s vizí smrti blízké osoby se skutečně vyplnil 

Paní Ammerová se probudila s pocitem hrůzy. Stále ještě byla doma sama. Její muž se přitom jen málokdy opozdil. Její podprahové obavy se ve spánku spojily s podvědomím, které vytvořilo odpovídající děsivý příběh. Žena se samozřejmě sama okamžitě pokoušela uklidnit. Možná, že muž ještě musí dokončit nějakou naléhavou práci. Paní Ammerová se proto rozhodla, že mu zanese jídlo do obchodu a zároveň se tak přesvědčí, že je manžel v pořádku. Vchodové dveře byly pouze přivřené, v prodejně nebylo nikoho vidět. Žena, která už nyní byla připravená na všechno, rozčileně vstoupila dovnitř. Za pultem objevila strašlivě zohavenou mrtvolu svého muže. Noční můra se nesmazatelně zapsala do reality.

Tajemný věštecký sen o smrti blízké osoby nalezl svou neuvěřitelné rozuzlení ve strohé realitě

Paní Ammerová oznámila policii sen, který se jí zdál krátce před tímto násilným činem, nebo možná dokonce během něho. Ze snu znala vraha, jak vypadal a co měl na sobě. Její popis byl sice velmi přesný, ale co si měli kriminalisté s tímto „fantomem“ počít ? Brát tato líčení vážně určitě nemohli. Alespoň zpočátku. Režii dalšího průběhu vyšetřování převzala do svých rukou nekonečně mocná náhoda: Za nějakou dobu po tomto zločinu vyslechl jeden policejní úředník zajímavý rozhovor. Dva muži se bavili o tom, že zahlédli člověka, jenž si na toaletě nedalekého hostince myl zakrvácené ruce. Při podrobném výslechu popsali oba svědkové podezřelého úplně stejně jako paní Ammerová na základě svého snu. Tyto popisy přispěly k tomu, že vrah, jistý Wiliam Edmonds, byl indentifikován a zatčen. Porota Edmondse odsoudila s jedním protihlasem, který ho zachránil před elektrickým křeslem.