Roční horoskop zdarma na rok 2019 pro znamení Lev

Znamení zvěrokruhu: 
Platí pro zrozence v období: 
23. července až 22. srpna
Vládnoucí planeta v roce: 
Slunce
Živel: 
Oheň
Kámen: 
Tygří oko
Kov: 
Zlato
Barva: 
Žlutá
Šťastný den: 
Neděle
Kladné vlastnosti: 
poctivost, pevná vůle
Záporné vlastnosti: 
sklony k domýšlivosti, ješitnost, arogance, žárlivost, samolibost, nedůvěra
Všeobecné tendence znamení pro aktuální rok: 

Rok 2019 se podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Lev ponese pro zrozence tohoto astrologického znamení ponese ve znaku vyšší psychické i fyzické aktivity  a snahy o dosažení vyšších vizí a cílů. Lvi se budou snažit zvyšovat si sebevědomí a budou naplno využívat sílu, která se jim z hvězd dostane. Nejinak tomu bude v oblastech sebejistoty a sebedůvěry, která zrozencům ve znamení Lev může pomoci k dosažení lepší pracovní pozice, ale samozřejmě také pozice v mezilidských vztazích, a to jak u těch nejbližších, tak i u kamarádů a přátel. Právě vztahy však Lvům podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Lev mohou pořádně zamotat hlavu. Na straně jedné se Vám, milí Lvi, může stát, že se budete potácet v bouři, ze které nebudete znát cestu ven a na straně druhé se budete vznášet v oblacích stěstí a pochopení. Jak to však bude, záleží na Vás, neboť hvězdy Vám přejí v mnoha záležitostech až teprve tehdy, když prokážete ochotu se změnit a přijmout některé názory, které se ve Vašem okolí začnou projevovat ...

Láska: 

Především na počátku rpku 2019 by si zrozenci ve znamení Lva měli dávat velký pozor na přehlížení citů a jejich projevů především u svých partnerů. Nejinak tomu je v oblasti vztahů mezi kamarády a přáteli. Hvězdy podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Lev praví, že právě nevšímavost by Vám mohla způsobit nějaké závažnější pochrumání vztahů s Vašimi blízkými. V roce 2019 se totiž tak trochu necháte, milí Lvi, strhnout vášní a za svými cíli si jdete až příliš ostře, což se nemusí vždy vyplatit. 

Jaro na zrozence ve znamení Lva zapůsobí velmi zvláštně. Nezadaní i zadaní Lvi mohou potkat novou lásku, což může být pro mnoho Lvích vztahů osudové. Hvězdy tedy doporučují zrozencům ve znamení Lev mít oči otevřené, nekomplikovat již komplikované a rozhodně se vyvarovat vyvolávání jakýchkoliv konfliktů v mezilidských vztazích. Pro Lvy by tyto šarvátky nemusely dopadnout nejlépe, ba dokonce v některých případech katastrofálně. Rovněž si také, milí Lvi, nekomplikujte život sobě i svým blízkým milostnými avantýrami.

V létě se podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Lev může přinést závažnější problém právě v oblasti vztahů a pokud jste si na něj systematicky, milí Lvi, založili na jaře, rozhodně se máte na co těšit. Místo toho, abyste si jistou část léta uživali v kruhu svých nejbližších, budete muset řešit situaci, která pro Vás rozhodně nebude příjemná.

Podzim pak zrozencům ve znamení Lev může přinést odpočinek a vyřešení situace, která se pravděpodobně jako temná nit bude v posledních měsicích vinout Vašimi vztahy, milí Lvi. Podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Lev pak konce roku opět přinese několik drobných napětí. Milí Lvi, v oblasti vztahů to budete mít v roce 2019 mírně složitější a tak nezbývá než vytrvat a řídit se radami hvězd a svého srdce. Nebuďte zbrklí, vše pečlivě rozvažujte a hlavně kroťte své ego. Jedině tak Vaše vztahy do roku 2020 zůstanou nepochroumány a Vy vykročíte šťastnou nohou do roku, který by pro Vás měl být příznivější. 

Práce: 

Lvi se vrhnou do pracovního procesu doslova jako lvi a bude to pro ně více než příjemné. Podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Lev nenecháte své odpůrce a samozřejmě ani příznivce na pochybách, že právě Vy jste člověk na sém místě. Je však, podle hvězd, pravděpodobné, že pokud pocítíte lenost a nebo se sami zapletete do situací, které Vám na pracovišti nic nepřidají, pocítíte značné nutkání svou stávající pozici opustit a začít něco nového. Vždyť práce je dost ... Proč se nepokusit prorazit někde jinde a nebo v něčem jiném ? Hvězdy Vám ve změnách v zaměstnání přejí.

Jaro roku 2019 je pro zrozence ve znamení Lva velmi zajímavým obdobím. Podle hvězd to toktiž vypadá, že se budete muset postarat o některého ze svých blízkých kolegů, a to nejen v oblasti pracovní. Toto jednání by Vám podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Lev mohlo přinést povýšení a nebo přeřazení na nové, vyšší místo. 

Léto se pak pro Lvy v oblasti práce stane obdobím klidu a zadostiučinění, možná si i více odpočinete a pravděpodobně rovněž získáte i nějakou tu korunu navíc. Budete se tak moci věnovat v práci nejen tomu, čemu musíte, ale dokonce i tomu, co Vás baví. Na podzim se ovšem situace poněkud zhorší a Vy, milí Lvi, budete muset řešit něco, co jste považovali za dávno vyřešené. Přijde dramatická změna a nebo více situací zauzlených do sebe a to během několika dní, avšak pro Vás, to milí Lvi, ohrožení znamenat nebude. Možná, že dojde ke zrušení něčeho nefungujícího, možná, že dojde ke zřízení něčeho, co zřízeno být nemělo a Vy s tímto budete mít mnoho co dočinění. 

Konec roku 2019 bude pro Lvy znamenat stabilizaci situace a možná pár chvil odpočinku. Těsně před Vánocemi 2019 na Vás čeká v pracovní oblasti nějaké překvapení. Negativní dopad na Vás, milí Lvi, ale mít nebude.

Peníze: 

Podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Lev Vám hvězdy v investicích příliš nepřejí a pravděpodobně budete vystaveni tlaku, milí Lvi, abyste tolik neutráceli. Začátek roku pro Vás nebude příliš příhodný ve finanční oblasti a Vy tak můžete podlehnout tlaku více utrácet za věci, které ve skutečnosti vůbec nepotřebujete ani Vy, ani Vaši nejbližší. Hvězdy sice neodhalují proč tomu tak bude, avšak rozhodně naznačují, že byste se měli takovému jednání vyvarovat.

Jaro roku 2019 pak nepřinese v této oblasti nic nového a Vy budete nejspíše své chování zahalovat do vysvětlování, že peníze jsou kulaté a tak se mohou přece rozkutálet - zkrátka peníze jsou od toho, abyste si je užili. Podle hvězd se to však Vašim nejbližším nebude příliš líbit a to ani v případě, že patříte mezi Lvy, kteří jsou lépe finančně zajištěni. Možná, že utratíte za zbytečnou dovolenou, která se nevydaří a nebo pořídíte automobil, ač současný ještě velmi dobře slouží. Zrátka jaro a léto nejsou pro finance Lvů příliš nakloněny. Vzbudí to tedy ve Vás, milí Lvi, podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Lev, touhu svou finanční situaci vylepšit a věřte či nikoliv, mělo by se Vám v tom dařit, jako kdyby hvězdy samy omlouvaly Vaše utrácení v první polovině roku 2019. 

Závěr roku 2019, tedy podzim, podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Lev bude znamenat zvýšení výdajů, avšak příjmy Lvů zůstanou vyšší díky cílům, které jste si na konci léta vytyčili.

Zdraví: 

Lvi se hned na začátku roku 2019 dostanou do přízně hvězd v oblasti zdravotní kondice a lze říci, že Vás tyto astrologické konstelace budou provázet po celý rok 2019. Navíc v létě roku 2019 se podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Lev dostaví výrazný pocit, že je nutné se svým zdravím pohnout směrem vpřed a dostat se do lepší zdravotní kondice. Rozhodně se však nepřeceňujte a nenechte se ani přáteli vyprovokovat k výkonům, na které Vaše tělo není připraveno. Na preceňování vlastních sil byste si měli dávat, milí Lvi, velký pozor, neboť byste se mohli potýkat s vážnými následky svého konání. Neposlechnete-li varování hvězd a pokud tak tedy učiníte, věřte, že se na podzim dostaví stav, kdy budete "jednou nahoře a jednou dole". Zcela jistě však budete pociťovat výrazný úbytek energie, budete se cítit unaveni a navíc budete muset překonat závažný úkol či změnu v zaměstnání. Nikdy byste v roce 2019 neměli zapomínat na relaxaci a odpočinek.

Rada do roku: 

Měli byste si, milí Lvi, udělat v roce 2019 ve svém srdci a ve svých charakterových vlastnostech, pořádek. Vymeťte kostlivce ze skříně, otevřete okna a z koutů mysli odstraňte pavučiny, které jste sami usnovali. Uvědomte si, že převážná většina Vašich problémů pochází právě z toho, že často lpíte na rychlosti, své nepřekonatelnosti a nedůvěře k ostatním. Měli byste si situace vždy důkladně promyslet a sklonit se třeba tím, že požádáte o radu někoho, komu věříte a je Vám blízký. Pokud budete arogantní a panovační, ublížíte v roce 2019 především sami sobě. Astrologické konstelace přejí otevřenosti, pravdivosti a ústupkům. Neobviňujte své okolí a všem měřte stejným metrem. Buďte na sebe přísní a vyvarujte se vlastní zbytečné pýše. Pomůže Vám to a Vy i Vaše okolí se bude cítit o mnoho lépe.