Roční horoskop zdarma na rok 2019 pro znamení Býk

Znamení zvěrokruhu: 
Platí pro zrozence v období: 
21. dubna až 21. května
Vládnoucí planeta v roce: 
Venuše
Živel: 
Země
Kámen: 
Smaragd
Kov: 
Mosaz
Barva: 
Zelená
Šťastný den: 
Pátek
Kladné vlastnosti: 
rozvaha, touha uskutečnit předsevzaté, vytrvalost, trpělivost, otevřenost
Záporné vlastnosti: 
náladovost, tvrdohlavost, konzervativita, neochota k ústupkům
Všeobecné tendence znamení pro aktuální rok: 

Pro zrozence ve znamení Býka podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Býk bude rok 2019 znamenat velký životní předěl, ba dokonce se z toho může vyvinout i zcela nová životní etapa. Budete muset, milí Býci, vynaložit velkou dávku úsilí a trpelivosti, než jiná astrologická znamení. Objeví se náhlé a nejméně očekávané změny tam, kde jste měli doposud zcela jasno. Mnozí jiní by tyto změny mohli chápat jako ohrožující, pro Vás se však stanou novým impulsem k tomu, aby pročistili stávající a stali se i pro ostatní motivující bytostí. Bude však nutné změnit dostavadní úhel pohledu na mnoho ustálených situací a pravidel a Vy, milí Býci, tak učiníte. Cokoliv, co přijemte jako nutnost a nikoliv jako nutné zlo, proněníte ve svůj prospěch. Rok 2019 bude pro znamení Beran rokem velkého předělu, kdy se ustálí poměr mezi duchovním a hmotným světem. Ač se Vám to na první pohled, milí Býci, nemusí zdát pochopitelné, k této situaci dojde a Vy se s ní budete muset vyrovnat - vše je navzájem podle hvězd provázáno a nejinak tomu bude i u Vás ...

Láska: 

Začátek roku 2019 bude, podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Býk, ve znamení drobných vztahových komplikací, které Vás mohou krátkodobě, ale docela hluboce potrápit. Budete však, milí Býci, znát příčiny a tak pro Vás nebude příliš těžké tyto situace vyřešit a zjednat nápravu. Pamatujte však na to, že byste neměli dávat přednost jen tomu, jak se cítíte Vy, ale především byste měli myslet na to, jak se cítí Váš partner. Podobně jako většina znamení zvěrokruhu, čeká Vás, milí Býci, období sklonů k milosstným záletům, které by Vám sice podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Býk udělaly na několik chvil dobře, nicméně hvězdy praví, že ani jeden z nich by nevyústil v nic více, než problémy a komplikace. Mějte se tedy, milí Býci, napozoru a odolejte lákání momentálního chtíče. Rozhodně by se Vám to v roce 2019 nevyplatilo.

Jaro by mělo zrozencům ve znamení Býk přinést více klidu a pohody a v letních měsících Vás, milí Býci, čeká více volnosti a pochopení. Právě v létě si budete více užívat a nezadaným se pravděpodobně zjeví velká láska, která může pokračovat až na začátek zimy; rovněž tak se mohou projevit výrazné touhy k intenzivnímu prožívání erotiky.. Od konce léta do konce roku 2019, podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Býk, čeká zrozence druhého znamení zvěrokruhu pohoda, mír a spokojenost.

Práce: 

Začátek roku 2019 bude podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Býk pro zrozence tohoto znamení poznamenán nečekaným podvodem a nebo nepřátelstvím ze strany kolegů. Může se zkrátka stát, že Vás, milí Býci, někdo škaredě pomluví a nebo že budete muset řešit nenadálou událost, kterou ve Váš neprospěch zařídí Váš kolega. Hvězdy však budou stát na Vaší straně a pokud budete věřit své intuici, vše může naopak dopadnout ve Váš prospěch. Hvězdy Vám tedy, milí Býci, radí, abyste mysleli na svůj šestý smysl a bezpečně se jím řídili. Pokud nebudete brát svou intuici na lehkou váhu, rozhodně můžete mnoho získat a situace, která nastane Vás nepřekvapí.

V pracovních záležitostech Vám budou hvězdy stabilně přát na jaře, a tak můžete očekávat období klidu a drobných úspěchů. V létě pak situace v zaměstnání vyvrcholí a Vám se bude ještě více dařit : Co si vytyčíte za cíl, to se Vám podaří splnit a plánované realizace bez problémů dokončíte. Nepřející kolegové se uklidní a možná Vám dokonce i drobně pomohou k tomu, abyste dosáhli svého cíle. Až na konci léta a na začátek podzimu roku 2019 podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Býk se situace vyhrotí ve Váš prospěch a může se stát, že Váš cíl se zhmotní dříve, než jste si vůbec kdy mysleli. Pamatujte na to, že by Vám mohlo být nabídnuto povýšení a nebo vyšší plat, dokonce i karierní postup, který, podle hvězd, s Vaším současným zaměstnáním příliš nesouvisí. Třebaže je toto nejasné, Vy sami nejlépe uvidíte a poznáte na vlastní kůži, že se budete muset rozhodnout. Astrologické konstelace jsou, milí Býci, na Vaší straně a tak se nebojte nabízenou příležitost využít.

Peníze: 

Zrozenci ve znamení Býka si by podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Býk nemělí mít na co stěžovat, i kdyby měli komu. Finance Býků budou vyrovnané, a tak se rozhodnou v létě vyzkoušet nějaký nový nápad, který jejich finanční situaci ještě vylepší. Můžete si najít nenáročné druhé zaměstnání a nebo zkusit realizovat Váš dávný nápad tak aby Vás těšil. S tím souvisí příchod podzimu a zajímavé období nečekaných šťastných náhod. Protože však štěstí přeje připraveným, měli byste šetřit a přemýšlet nad tím, jak byste se mohli realizovat. Hvězdy tedy důrazně doporučují být ve střehu a každou příležitost ihned chytit do svých sítí. Konec roku 2019 bude pro zrozence ve znamení Býka ve znamení šťastných příležitostí a tak se aspekty náhod ještě více zesílí. Mějte tedy oči otevřené a snažte se vše využít na maximum. Hvězdy stojí na Vaší straně a tak se nebojte. Čeká Vás rok šťastných překvapení a náhod a jen na Vás záleží, jak je využijete. Konec roku 2019 pro Vás bude doslova zlatou žní na dobré nápady, příležitosti a náhody. Máte se na co těšit !

Zdraví: 

Milí Býci, rok 2019 bude podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Býk obdobím sklizně toho, co jste v minulých letech zaseli. Budete sice podle hvězd zdraví, mohou se však objevit drobné, avšak chronické komplikace, které by Vás mohly provázet zejména v létě. Pokud jste se o své tělo i duši starali můžete se těšit na dobrý rok bez stonání nebo úrazů. Pamatujte na to však v létě, kdy byste mohli prožít díky své neopatrnosti nepříjemný úraz. Nepřeceňujte tedy své síly, aby nakonec neutrpělo nejen Vaše zdraví, ale i rodina a práce. Podzim pak je pro zrozence ve znamení Býka podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 bez zdravotních komplikací a i zima by se mohla nést v tomto duchu. V oblasti zdravotní kondice tedy pro Býky platí, že pokud nebudou přeceňovat své síly, čeká je v oblasti zdraví stabilní rok bez závažných zdravotních výkyvů. 

Rada do roku: 

Milí Býci, víte, že si neradi komplikujete život a tak je Vaší hlavní vlastností trpělivé vyčkávání na výsledek, jak situace dopadne. Měli byste se však otevřím všemu novému, čehož Vás čeká v roce 2019 požehnaně. Otevřete se novým výzvám a vynikajícím přiležitostem a šancím. Jedině tak můžete v roce 2019 očekávat, že dojde ve Vašem životě k nějaké zásadní změně. A možná po nějakých již delší dobu toužíte.Nezapomeňte, že jen Vy sami jste strůjcem svého štěstí. Pokud budete otálet a nebo situace zametat pod koberec, o mnoho v roce 2019 přijdete, což platí především v osobních vztazích.