Roční horoskop zdarma na rok 2019 pro znamení Beran

Znamení zvěrokruhu: 
Platí pro zrozence v období: 
21. března až 20. dubna
Vládnoucí planeta v roce: 
Mars
Živel: 
Oheň
Kámen: 
Karneol
Kov: 
Železo
Barva: 
Červená
Šťastný den: 
Úterý
Kladné vlastnosti: 
činorodost, čest, odvaha, rozhodnost, nadšení
Záporné vlastnosti: 
svéhlavost, impulzivita, netrpělivost, sobectví
Všeobecné tendence znamení pro aktuální rok: 

Podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Beran přinese rok 2019 značnou touhu po lepším ohodnocení a lepším místě v životě. Zkrátka zrozenci ve znamení Beran podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Beran budou toužit po svém místě na výsluní. Berani v sobě buddou hledat a často i nalézat nové a doposud nepoznané, skryté osobnostní kvality. Berani budou hledat vyšší cíle a záměry a budou se snažit, aby si dokázali, že tomu tak skutečně je. Hvězdy navíc praví, že toto Beraní hledání v roce 2019 nebude zcela nerealistické. Zkrátka, milí Berani, máte se na co, podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Beran, těšit.

Nutkání k zásadní změně Vám, milí zrozenci ve znamení Beran, otevře pověstné, pomyslné okénko snění a fantazie, dostanete nové nápady a budete se je snažit netradičními cestami realizovat. Začnou přicházet zcela nové cesty ke zhmotnění Vašich snů; pravděpodobně se objeví nepoznané ideály a přijdou skryté úhly pohledu na zdánlivě banální životní situace. Je možné, že jste se totiž, milí Berani, stali v minulosti obětí sama sebe svým strachem z neúspěchu, ostychem před kolegy či partnerem a nebo jste byli jednoduše nepochopeni. Rok 2019 podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Beran však přinese zásadní změnu do Vaší mysli i života. Připravte se. 

Láska: 

Milí Berani, podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Beran Vám v počátku roku 2019 výrazně přát a tak se svými dosavadními vztahy budete spokojeni. Rovněž tak se vše bude dobře vyvíjet i v oblasti navazování vztahů nových, a tak přízeň hvězd ocení zejména nezadaní zrozenci v astrologickém znamení Beran. Zadaní Berani mohou dosavadní vztahy výrazně prohloubit a ti nezadaní mohou nalézt dokonce partnera svého života, což platí zejména o těch dříve narozených. V roce 2019 by měli zrozenci ve znamení Berana věřit své intuici a v oblasti vztahů toto platí dvojnásob. 

Jaro, milí Berani, přinese i méně pozitivní nálady a může se stát, že budete ze svého dosavadního, nebo právě navázaného vztahu rozladěni. Možná, že se dokonce začnete poohlížet po erotickém dobrodružství a pomýšlet na zálety. Věřte však, že v této oblasti Vám, milí Berani, hvězdy nepřejí a tak se Vám každé zlo, které ve vztahu vytvoříte několikrát vrátí jako bumerang. Budete muset být, milí Berani, trpěliví sami se sebou a tvrdí ve všech soudech. Nikoliv na ostatní, ale především sami na sebe. Možná, že se budete poohlížet po vzrušení a dobrodružství, je docela možné, že svým náladám i podlehnete. Jak to však dopadne, záleží čistě na Vás : vždy myslete na to, co Vám dosavadní vztah přinesl, a pokud jste nezadaní, myslete na to, že jen Vy dokážete ovlivnit, zda vztah, který navazujete, si zaslouží Vaši úctu a pokoru. 

Létem by se podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Beran měly všechny hroty obrousit a v oblasti vztahů by měli zrozenci ve znamení Beran zažívat příjemnější chvíle. Bude se totiž ukazovat, milí Berani, jak jste od počátku roku na vztahu pracovali. Dodrželi jste sliby a všechna přání jste splnili ? Je ve Vašich vztazích vše v pořádku a nebo máte stále co napravovat ? Rozumíte si s partnerem a nebo Vás stále cosi trápí ? Na tyto otázky Vám dá léto roku 2019 podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Beran odpověď. Podle hvězd totiž projdete výraznými citovými změnami a zůstane jen a pouze na Vás, jak je procítíte. Jen Vy totiž ovlivníte, zda se stanete zápletkou v chumlu nevyřešeného a nebo zda se kladně s Vaším parnerem rozvinete. Nezadaní Berani by si měli dávat pozor na předčasné narození potomka ! 

Hvězdy podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Beran doporučují vyvarovat se riskování a spíše vyvíjet systematickou práci na tom, na kom Vám záleží. Jen ti, kdo jsou Vašemu srdci nejbližší Vám totiž pomohou přenést se do roku 2020 v klidu a s noblesou.  

Práce: 

Počátek roku 2019 podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Beran bude spíše problémový, avšak hvězdy stojí na Vaší straně, milí Berani. Třebaže se nebude jednat o nic, co byste mohli považovat za zásadní, měli byste být připraveni doslova na nemožné. Opět totiž vše, co se bude dít bude odrážet svou druhou nepoznanou stránku jako v zrcadle : pravda se může stát lží a to, co jste považovali za lživé se během několika týdnů může projevit jakko pravda. Nepočítejte však raději s tím, že by Vás hvězdy vedly za ručičku a Vy procházeli zahradou štěstí. Spíše se totiž budete potkávat s komplikacemi a řešit dávno vyřešené. 

Podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Beran se v tomto astrologickém znamení v oblasti pracovních vztahů začnou dít prazvláštní věci. Nová inspirace a nápady začnou ve Vás, milí Berani, vzbuzovat touhu po nalezení nového, avšak to způsobí další komplikace, kterým však jen a pouze Vy můžete obrousit hrany. Nic tedy nebude tak horké, jak se uvaří, ale připravte se na to, že nic nebude zadarmo. Tak tomu bude i v létě a dokonce i na dovolené zažijete něco, s čím jste se doposud nesetkali. Mějte tedy oči otevřené a pořádně se dívejte okolo sebe. 

Podzim roku 2019 podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Beran bude znamenat pro zrozence v tomto astrologickém znamení jedno z nejnáročnějších období celého roku 2019. Počítejte s nepříjemnými narážkami, očekávejte rány pod pás a celkově velmi tvrdou profesní komunikaci. Takto tomu bude až do konce roku 2019, což přesáhne až do roku 2020. Obrňte se tedy trpělivostí a nadhledem, neobviňujte sebe ani druhé. Jen hvězdy totiž ví, že pouze a jen tento přístup Vám již na začátku roku 2020 přinese něco dobrého, co jste neočekávali. Buďte trpěliví a chraňte své zájmy čestně. Bude totiž stačit jeden úkrok mimo předestřenou cestu a chybu byste mohli velmi dlouho napravovat. Podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Beran zima roku 2019 přinese velkou zkoušku. Myslete na to !

Peníze: 

Z hlediska finančního podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Beran se zrozencům ve znamení Berana nestane nic, co by mohlo způsobit výraznější výkyv k horšímu, ale ani k lepšímu. Setkáte se však, podle hvězd, s nějakým nenadálým zdrojem peněz, který se k Vám, milí Berani, dostane velmi nezvyklou cestou. S příchodem jara roku 2019 dojde k výraznému uvědomění skutečnosti, že je potřeba se o vyšší příjem a zlepšení finanční siutace zasadit vlastníma rukama, což také učitníte a věřte nebo ne, hvězdy Vám přejí a bude se Vám dařit. 

Neusínejte, milí Berani na vavřínech. Nedopusťte, abyste se zakleli do vlastního úspěchu, neboť pokud zpomalíte tempo své práce a nebo dokonce začnete zneužívat svého postavení, hvězdy Vám vše vrátí stonásobně : pamatujte na to, že byste měli být obezřetní a sami k sobě více než tvrdí. Paradoxně právě letní okurková sezona Vám ukáže velkou zkoušku. 

Pozdrím roku 2019 podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Beran bude znamenat zvýšení pracovního úsilí a dohánění všeho, co jste zanedbali. Uvědomíte si, že třebaže jste sami sebe přesvědčovali o tom, že máte vše hotovo, naráz přijde období méně pozitivních nálad, kdy se k dohánění zanedbaného objeví i zvýšené finanční náklady, které však nebudete očekávat. Myslete tedy na dostatečnou finanční rezervu a zbytečně neutrácejte. Výdaje koncem roku totiž budou představovat výraznější zásah do Vašeho rozpočtu. Vypadá to tedy, že konec roku pro zrozence ve znamení Beran podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Beran nebude zrovna nejjednodušší. Připravte se na to a pamatujte na své lepší finanční vyhlídky, které přijdou počátkem roku 2020.  

Zdraví: 

Zdravotní hledisko bude pro zrozence v astrologickém znamení Beran podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Beran velmi náročné. Vaše tělo se začne potýkat se zdravotními komplikacemi, které jste si sami způsobili v minulosti a sami sebe zanedbávali. Milí Berani, meli byste si dávat pozor zejména na kosti, klouby a pohybový aparát, především pak na pevné části Vašeho těla. Pravděpodobně Vás pak pozlobí i celková tělesná kondice, která Vám napoví. že je skutečně nejvyšší čas se o vlastní tělo začít pořádně starat. 

Úlevu budete moci očekávat koncem roku 2019, kdy by Vám partner či partnerka měly dodávat sílu právě v období, kdy to budete nejvíce potřebovat. Dejte si rovněž záležet na prevenci a dbejte na to, abyste nic nezanedbali.  Přihlásí se zdravotní komplikace z letního období a Vy byste měli vědět, jak se zachovat. 

Rada do roku: 

Zrozenci ve znamení Beran by neměli v roce 2019 podceňovat své možnosti. Zapomeňte na to, že ostatní se budou chovat pouze a jen tak, jak Vy si přejete. Nedopadnete v mnoha situacích, které Vám rok 2019 podle Vašich představ, pokud si budete myslet, že můžete rozhodovat kdykoliv, o čemkoliv a o komkoliv. Myslete na to, že třeba zkrotit svou pýchu a uvědomit si, že pokud něco doopravdy chcete, je rovněž kromě slov, potřeba pro danou věc něco udělat. Nehažde sami sobě ani svému okolí klacky pod nohy a uvědomte si své slabiny. Používejte diplomacii a snažte se nalézat vždy to lepší. Nebudete-li ochotni se sklonit před vlastní pýchou, čeká Vás pád a rozčarování.