Horoskop na období: 
01. 02. 201928. 02. 2019
Zdravotní horoskop: 

Myslete na své zdraví, mié Ryby. Jse posledmím znamením zvěrokruhu, a tak Vám to, vážené Ryby, zdůrazňují hvězdy podruhé, ale nikoliv naposledy. Tak se tomu bude dít i v následujících deseti měsících roku 2019. Pravděpodobně se, podle měsíčního zdravotního horoskopu na měsíc únor 2019 pro astrologické znamení Ryby budete setkávat i v únoru 2019. Dejte si pozor, milé Ryby v únoru 2019 na onemocnění pohybového ústrojí, které byste si mohli zapříčinit samy - právě v důsledku minulých hříchů - ovšem pamatujte na to, že žijeme dnes a včerejšek je tu proto, abychom si z něho vzali ponaučení.

Zdraví zrozenců v astrologickém znamení Ryby bude v únoru 2019 v ohrožení, a to jak zdraví psychické, tak i zdraví fyzického těla. Vyvarujte se alkoholu a omamným látkám všeobecně zdravě jezte a odpočívejte. Pomůže Vám, milé Ryby, pokud si vyberete nějaký sport, kterým byste své zdraví podpořili. Není nutné denně uběhnout deset kilometrů, můžete si vybrat například jógu či dechová cvičení.

Partnerský horoskop lásky: 

Podle měsíčního horoskopu lásky zdarma na měsíc únor 2019 pro astrologické znamení Ryby se Uran začně projevovat svými skrytými záměry a začne Vás nutit, milé ryvby, k akci tam, kde bude cítit stagnaci. Měsíc únor roku 2019 od Vás očekává nápaditost a odvahu. Nezadaní zrozenci ve znamení Ryb se v únoru mohou těšit na dostatek příležitostí k novým seznámením a hvězdy Vám radí, abyste se po člověku, který s Vámi bude souznět, poohlédli na místech, která jste dosud opomíjeli a pustili se do zábavy. Zadaní zrozenci ve znamení Ryby mohou prožít ve vztahu zajímavé překvapení.

Dohovořte se s partnerem na tom, co považujete za nevyřešené a vše správně a v klidu pojmenujte. Neřešte partnerský konflikt silou a nic nelámejte přes koleno. V únoru 2019 je podle měsíčního horoskopu lásky zdarma na měsíc únor 2019 pro astrologické znamení Ryby píle a trpělivosti jak v otázkách pracovních, tak i v otázce vztahů.

Pracovní horoskop: 

Měsíční pracovní horoskop zdarma pro znamení Ryby únor 2019 říká, že zrozenci ve znamení Ryb říká, že je podobně, jako ve vztazích, potřeba akce. Podobně, jako tomu bude v dalších měsících, čeká Vás, milé Ryby, poměrně mnoho práce a tak byste se něměly nechat od povinností odvádět, ať již se jedná o cokoliv. Váš úspěch bude záležet především na Vašem cíli, poctivosti, trpělivosti a ochotě si některá lákadla odřeknout. Bude Vás však čekat zasloužená odměna, kerá se v první řadě projeví Vaší radostí nad vykonaným dílem a potěchou Vám rovněž bude uznání přátel a známých.

Pokud se v oblasti pracovní vyskytne v únoru 2019 osoba, která Vám bude v pracovní oblasti něco závidět, vyhněte se konfliktu; tento by pro Vás nemusel dopadnout nejlépe. Již v polovině následujícího měsíce uvidíte, že tento člověk svou chybu uzná sám - čeká na Vás, milé Ryby, další překvapení

Finanční horoskop: 

Měsíční finanční horoskop zdarma pro znamení Ryby únor 2019 říká, že se podle astrologických konstelací mnoho nezmění. Pokud disponujete stabilním příjmem, pravděpodobně nebude stát na cestě nic k tomu, abyste svou zaslouženou odměnu nedostali. Je ale docela dosti rovněž možné, že nebude v takové výši, v jaké jste, Rybyčky, očekávaly.

Rozhodně je ale únor roku 2019 pro zrozence ve znamení Ryby vhodný k přípravě a uzavírání smluv a kontraktů; nebojte se prosadit se mírně tvrději. Únor 2019 Vám rozhodně velké změny ve finanční nepřinesou, mějte se však na pozoru před nesplácením dohod a závazků.