Horoskop na období: 
01. 02. 201928. 02. 2019
Zdravotní horoskop: 

Býkům v oblasti zdravotní podle horoskopu zdarma na měsíc únor 2019 pro znamení Býk přichází nejistota. Třebaže jste astrologickými konstelacemi chráněni více, než je tomu u jiných znamení zvěrokruhu, měli byste si, milí Býci, stále dávat pozor na nenadálé  náhody, kterými si můžete v únoru 2019 přivodit zdravotní zklamání. Pro oblast zubů platí stále upozornění podobné, jako tomu je ve Vašem ročním horoskopu 2019. Spolu se zuby však souvisí i trávicí soustava. Dbejte, milí Býci, pozor na životosprávu a snažte se pravidelně dodržovat dietický režim. Dodržujte, ač je stále zima, pitný režim - toto upozornění se týká zejména Býků, kteří pracují v automatizovaných provozech. Z hvězd přijde v únoru 2019 podle horoskopu zdarma na měsíc únor 2019 pro znamení Býk upozrnění nad nutností se zamyslet nad životním stylem. Pozor, hrozí zvýšená únava.

Partnerský horoskop lásky: 

Býci si budou lásku vychutnávat plnými doušky. Je však zvláštní, že někteří zrozenci ve znamení Býka, podle horoskopu zdarma na měsíc únor 2019 pro znamení Býk, mohou toto prožít s člověkem, který jaksi nepatří do ustáleního partnerského vztahu. Čeká Vás milostný flirt : Budete očekávat tělesné spojení s někým, ke komu cítíte náklonnost ? Nezadaní zrozenci ve znamení Býka skutečně mohou v únoru 2019 potkat bytost, která jim nebude lhostejná. Zadaní Býci budou postaveni před nevšední rozhodnutí - dostanete však od hvězd další šanci k tomu, abyste slepili spálené mosty. Pozor však na to, abyste nevytloukali klín klínem. Jste-li, milí Býci, ve vztahu spokojeni, udržujte plamen svých citů živý. Pokud jste rozhodnuti přemýšlet nad jeho ukončením, bedlivě si spočítejte všechna pro a všechna proti. Pozor na finanční oblast, může Vás čekat nedorozumění.

Pracovní horoskop: 

Býkům v pracovní oblasti hvězdy přejí. Především ale všichni Býci, kteří pracují více, než je běžná osmihodinová pracovní doba, tedy ti, kteří pracují presčasové hodiny a nebo majitelé firem a podnikatelé, by měli mírně snížit pracovní tempo. Třebaže se Vaše snaha z ledna odrazí ve finanční oblasti výrazně pozitivně, pracovní oblast tímto bude paradoxně trpět. V souvislosti se zdravím hrozí zvýšená únava a právě tito zrozenci ve znamení Býka by měli dávat na své zdraví obvzvláště velký pozor. V pracovní oblasti se Vám bude dařit do té doby, dokud se nebudete přepínat.

Finanční horoskop: 

Býkům hvězdy radí, aby si svá rozhodnutí na únor a březen roku 2019 více naplánovali. Pravděpodobně se Vám nechce ustoupit z ustálených zvyků a tak se může stát, že některé Vaše výdaje nepadají na úrodnou půdu a přinášejí pouze několikahodinové uspokojení. Rozhodně se dívejte dopředu a sami se sebou a svými partnery konzultujte Vaše rozhodnutí investovat a nebo jen zkrátka "utratit". Využijte veškerý svůj potenciál a vztah k penězům a organizujte lépe svůj čas, a to jak v práci, tak i ve volném čase. Hvězdy praví, že by Vám toto rozhodnutí mohlo přinést více finančních prostředků a dokonce byste se mohli setkat s částkou, která Vám bude odpuštěna pokud máte závvazky a nebo ji obdržíte, ač s ní nepočítáte. Nemělo by se Vám tedy nedařit, naopak, podle horoskopu zdarma na měsíc únor 2019 pro znamení Býk, možná, že se Vám budou finance rozmnožovat samy od sebe, pokud nebudete utrácet a stanovíte si jasný režim.