Horoskop na období: 
11. 01. 201931. 01. 2019
Zdravotní horoskop: 

Blíženci by měli již počátkem roku 2019, tedy v lednu, dávat pozor na jaterní testy, na onemocnění jater či jakékoliv příznaky, kterými se mohou játra v lidském těle projevovat. Dejte pozor na žlučové kameny, neboť i tyto mohou signalizovat problémy s játry. Zdraví patří, resp. by mělo patřit mezi základní priority každého člověka a Vy, milí,  Blíženci, byste neměli být výjimkou a rozhodně ne takovou, která potvrzuje pravidlo. V lednu a únoru budete s vysokou pravděpodobností plni energie a bude z Vás doslova čišet  schopnost odolávat všemu, co se Vám ve zdravotní otázce připlete do cesty. Třebaže Vám může Vaši kondici v lednu 2019 kdokoliv závidět, systematicky si zakládáte na zdravotní problém, který by mohl vyústit dokonce i v dlouhodobější onemocnění, trvající déle než 14 dnů. Myslete i v oblastí zdraví na zadní kolečka a dbejte prevence.

Partnerský horoskop lásky: 

Blíženci pravděpodobně po celý rok 2019, nejen v lednu 2019 zažijí týdny plné zkoušek a zajímavých zvratů. Období to pravděpodobně vůbec nebude klidné, a tak se již počátkem roku, tedy v lednu 2019, setkáte s mnoha situacemi, které Vás budou chtít vykolejit, a to i v oblasti partnerských, rodinných či kamarádských vztahů, což se týká i vztahů s přáteli. Možná právě proto bude pro zrozence ve znamení Blíženců láska a milostný život téměř středobodem zájmu. Již v lednu se Vám začnou zapalovat lýtka a příchodem konce února se tato tendence začne stupňovat. Nezadaní Blíženci navíc mohou projít setkáními, které mohou mít téměř až kouzelnou, magickou atmosféru. Zejména v lednu 2019, kdy pracovní tempo začíná nabírat na obrátkách a dohání se vše, co se minulý rok nestihlo, budete podléhat tendenci svou rodinu či vztah zanedbávat a omluvou Vám v ústech bude, že čas přece bude později. Věřte, milí Bléženci, že nebude. V této oblasti Vám hvězdy nepřejí a Vy byste měli vždy každý krok, který by Váš vztah mohl ovlivnit, pečlivě zvážit. Koncem roku byste totiž mohli dostat nenadálý dárek v podobně významné a hluboké partnerské roztržky.  

Pracovní horoskop: 

Blíženci se v roce 2019 a rovněž tak tomu bude i v lednu 2019, budou setkávat v oblasti práce s mnoha zkouškami a lekcemi a jedna taková Vás, milí Blíženci, čeká již v lednu 2019. Podle hvězd mají však Blíženci skutečně vysokou šanci tyto osudové překážky ustát a stát se tak ještě pevnějšími. Přiznejte si, Blíženci, že právě skutečnost, že jste se mnoha výměnám názorů vyhýbali, mělo na Vaši kariéru a následně i na finance negativní vliv. V lednu 2019 však můžete z této první zkoušky velmi mnoho vytěžit, pokud budete trpěliví, pečliví a budete si stát pevně za svými názory. Pokud udržíte svou zbrklost a nedočkavost na uzdě, již v polovině roku by Vás mohlo čekat velmi příjemné překvapení. Jupiter, který nalévá rohem hojnosti však tentokrát na Vaší straně v lednu 2019 nestojí a Vy byste mohli mírně řečeno, prodělat nejen v oblasti finanční, ale především v oblasti pracovní, pokud budete riskovat a přijímat rozhodnutí rychle, zbrkle a bez dostatečné odpovědnosti.

Finanční horoskop: 

Blíženci se budou muset obrnit trpělivostí, zejména co se týká oblasti jednání s úřady. Zejména v prvních měsících roku 2019 Vám může špatná komunikace, chyby v písemnostech a dokladech a nebo i nepříjemné chování může přinést mnoho nedorozumění a nepochopení. To Vám, bohužel, i v lednu 2019 přinese nejednu komplikaci. Blíženci, kteří zaměstnávají ostatní se navíc setkají s člověkem, který dlouhodobě nereaguje na výzvy k nápravě a Vám tato skutečnost, milí Blíženci, bude trnem v oku. Možná, že dojde k ostřejší výměně názorů a Vám se to líbit nebude. Zachovejte se podle svého svědomí a nikoliv podle toho, co slyšíte ve svém okolí. Možná, že Vám do rozhodnutí bude hovořit i rodina nebo partner a bude Vás přesvědčovat o tom, že Vaše rozhodnutí není správné. Stůjte si za svým a pevně prosazujte svůj názor.  Vy, kteří pracujete v klasickém zaměstnání, byste si měli dát pozor na spory s vedoucími pracovníky : rozhodně z tohoto sporu pro Vás, milí Blíženci nevznikne nic dobrého.