Horoskop na období: 
01. 01. 201931. 01. 2019
Zdravotní horoskop: 

Býk by si měl dávat pozor na to, že hvězdy jej na leden a únor 2019 varují, což se týká především všech nenadálých zdravotních komplikací. Ony ty komplikace navíc nemusí být přímo nenadálé, může se jednat o zdravotní problém, o kterém víte, jen jej zanedbáváte. Planety Vás sice, milí Býci, ochaňují více než tomu bylo v minulém roce, nicméně skutečně vše nasvědčuje tomu, že náhodám hvězdy přejí a Vy byste na to mohli doplatit. Myslete zejména na návštěvu zubního lékaře, a to nejen v lednu 2019, vyhnete se v první polovině roku velmi nepříjemným a bolestivým situacím. Muži by pak měli dávat pozor na urologická onemocnění. Právě tato  v lednu a únoru 2019 mohu začít zasévat nepříjemná zrnka choulostivých trampot.

Třebaže dokážete mnohému odolávat, neměli byste brát prvotní příznaky na lehkou váhu a rozhodně si neříkejte "ještě to vydržím" a nehledejte si důvody k tomu proč návštěvu odborníka odložit. Dbejte vyjma zubů a onemocnění vylučovacích orgánů i na páteř, zejména na tu krční. Pokužijte cokoliv, co by Vám mohlo pomoci a dbejte na zdravé sezení i stání, pamatujte na procvičování. Vyvarujte se přílišné konzumace alkoholu, v tom Vám v lednu hvězdy nepřejí. Příliv energie hvězd je Vám však nakloněn a tak máte vysokou šanci, že pokud si ze svým zdravím nebudete zahrávat, velmi rychle se i z nepříjemného problému dostanete.  

Partnerský horoskop lásky: 

Býk je známý mazlivostí a přítulností a horoskop Vám podle hvězd přeje - jednoduše jsou Vám, milí Býci, doslova nakloněny a mají pro Vás připraveno nejedno překvapení. Pravděpodobně se budete nejen na začátku roku, tedy v ldnu 2019 a v prvních třech měsících doslova kolébat v houpací síti něhy a lásky, která Vámi bude prostupovat doslova každou buńkou. Zadaní i nezadaní Berani se mohou těšit na to, že se potkají s člověkem, kterého možná denně míjeli a ke kterému vzplanou tím, čemu říkáme "láska na první pohled". Může to navíc být i současný partner, kdy právě na tomto člověku uvidí Býci něco, co doposud neviděli a nebo neměli možnost spatřit, protože chtěli být slepí. Ne nadarmo se říká, že někdo "kouká jako bejk" ... hleděli jste, ale neviděli .... V oblasti rodinných a přátelských vztahů se rozhodně nic nezhorší a očekávat můžete velmi zajímavé situace, které Vás velmi potěší.

Máte však své city pod kontrolou, a to je dobře, protože byste mohli začít být sentimentální a nebo se začít chovat jak kdysi ve dvaceti ... A jak to bylo pěkné, že ? Zůstaňte však nohama pevně na zemi a zkuste se více ovládat, i Vašemu vyvolenému nebo vyvolené toto spíše pomůže v tom, abyste svůj vztah mohli vzájemně rozvíjet. Pamatuje na to, žeje stále na čem pracovat a neměli byste usínat na vavřínech a stavět si vzdušné zámky tam, kde jste ještě nepostavili základy. Vztah, který by Býky uspokojoval a naplňoval se projeví se znamením Ryb, se kterým budou velmi dobře vycházet, neboť právě tato dvě znamení, jsou-li spojena do svazku, představují pohodu, klid, spokojenost a bezpečí.

Pracovní horoskop: 

V oblasti práce čekejte, milí Býci, výrazně nadprůměrný rok, kdy na začátku roku Vás bude vysloveně hýčkat spousta nápadů a odvážných plánů. Konečně se po zásluze dočkáte uznání za své úsilí a poctivou práci, kterou jste odevzdávali v několika předchozích letech a spolu s tím také odpovídajícího finančního ohodnocení. Dokonce je možné, že i Vaši kolegové se s upřímným údivem a podporou obrátí k Vaší práci čelem a velkým uznáním,  což je v dnešní době spíše výjimečným jevem. Pracovní projekty a podnikání dostanou zelenou a tak byste toho měli využít a vrhnout se směle do neznámých vod. Nemůžete zkrátka neuspět. Býci obecně nemají rádi riziko a přílišnou nejistotu a tak dávají přednost stálému a jistému zaměstnání. Hvězdy Vám přejí, milí Býci, a tak bycste se měli zamyslet nad tím, zda sami sebe neochuzujete o možnost pohnout se z místa, ukázat se, vydělat více peněz a nebo docílit lepší pozice.  Můžete si být jisti, že takřka ve všech zaměstnáních budete dostatečně oceněni především pro svou trpělivost a spolehlivost. Pokud jste misto již v minulém roce změnili, nebojte se v novém zaměstnání více projevit. 

Finanční horoskop: 

Býk zpravidla uvažuje tak, že jsou pro něj peníze až na prvním místě, a to je v mnoha případech velmi dobře. Býcijsou houževnatí, umí si stanovit slušné cíle a jsou si za tím, aby jich dosáhli.  Býci se snaží, aby se oni i jejich životní partner měl dobře a byli finančně zajištění. Pro Býky je totiž myšlenka finanční nesvobody téměř nepřijatelná. Pamatujte tedy na to, že byste měli mít vždy finanční rezervu, aby bylo možné se vyrovnat s případnými doplatky. O Býcích je známo, že když peníze mají, tak se snaží o to, aby se jejich protějšek měl co nejlépe, podobně, jako rodina a přátelé. Pokud se zaměříte, milí Býci, na správné cíle, tedy ty, kterým věříte a jste o jejich úspěchu přesvědčeni, úspěch Vás nemine. Již v lednu roku 2019 Vás čekají dny usilovné práce, ale také velmi zajímavé zisky či odměny.