Horoskop na období: 
01. 02. 201928. 02. 2019
Zdravotní horoskop: 

Blíženci se v oblasti zdraví mohou těšit na mírné zlepšení chronických onemocnění, což platí především pohybového aparátu. Třebaže Vás pozlobí počasí a změny tlaku, budete se v únoru 2019 cítit stabilně a uvolněně. Pozor však na to, abyste nepodlehli falešnému pocitu úplného uzdravení a přestali se o své zdraví starat. Blížencům obecně může hrozit skutečnost, že se stanou obětí sebeklau a veškerá svá rozhodnutí z minulých měsíců budou vážit lehkým závažím. Pamatujte, že vše, co jste doposud učinili, podle horoskopu zdarma na měsíc únor 2019 pro znamení Blíženci, bude mít efekt pouze a jen tehdy, pokud ve své snaze nepolevíte. Měli byste si rovněž, milí Blíženci, dát pozor na alkohol a pokud jste abstinující, platí to pro Vás dvojnásobně. Jeden prohřešek by Vám mohl přinést nepříjemné obtíže.

Partnerský horoskop lásky: 

Blíženci si v únoru 2019 budou přát mnohé změnit zejména ve své niterní oblasti. Možná, že to budete právě Vy, milí Blíženci, kteří si uvědomí, že bude potřeba se více zajímat o druhé a lépe komunikovat. Blíženci umí být zábavní a hvězdy jsou jim v tomto směru nakloněny. Buďte upřímní a drobné nesrovnalosti vyřešte moudrým ústupem,neboť nakonec zjistíte, že jste to právě Vy, kteří by potřebovali více sebeúcty. Podle horoskopu zdarma na měsíc únor 2019 pro znamení Blíženci přijdou silné emoce a mohou s Vámi pořádně zamávat. Těšte se ze současnosti a nemyslete na budoucnost. Pokud přemýšlíte nad manželským svazkem, své rozhodnutí raději odložte na pozdější dobu, neboť únor 2019 není vhodným časovým úsekem pro plánování společné domácnosti, jste-li, milí Blíženci, nezadaní. Neuzavírejte se sami do sebe a mějte se čile k světu. Myslete na to, co doopravdy přinese do Vašeho života klid a porozumění.

Pracovní horoskop: 

Blíženci v pracovní oblasti podle horoskopu zdarma na měsíc únor 2019 pro znamení Blíženci zažijí poměrně poklidný měsíc, který přinese dvě malá překvapeníčka. Mějte oči otevřemé a buďte připraveni se těšit. Vyhýbejte se však zásadnímu rozhodnutí, což bude pravděpodobně platit i na měsíc březen 2019 a věnujte se spíše menším úkolům. Připravte se na to, že velká nabídka, která na Vás čeká, dojde svého času později -  únor není podle hvězd obdobím na velkou změnu. Pokud jste zaměstnaní, nic Vám podle hvězd nehrozí - podnikatelé a nebo finančníci by si měli dát pozor na uzavírání smluv. 

Finanční horoskop: 

Blíženci si nebudou moci podle horoskopu zdarma na měsíc únor 2019 pro znamení Blíženci příliš prosazovat vše, co jim slina na jazyk přinese. Mějte na paměti, že byste měli raději posečkat na to, až se situace vyjasní : Tyto dvě věty, si, milí Blíženci, dobře zapamatujte - vliv na finanční oblast bude mít zejména Vaše chování na pracovišti. Snažte se uhájit vše, co tvoří Vaše jistoty, avšak nekopte zákopy tam, kde se k žádnému konfliktu neshchyluje. Nenechte se vyprovokovat k nerozvážnosti, která by mohla mít na Vaši finanční situaci zásadní vliv. V únoru 2019 se zrozenci tohoto znamení podle horoskopu zdarma na měsíc únor 2019 pro znamení Blíženci nemají pouštět do finančních transakcí. Finance Vás mohou potrápit pouze tehdy, pokud jim to sami, milí Blíženci, dovolíte.