Horoskop na období: 
01. 03. 201931. 03. 2019
Den štěstí: 
Neděle, Březen 10, 2019
Zdravotní horoskop: 

Podle zdravotního horoskopu zdarma pro znamení Vodnář na měsíc březen 2019 byste si měli dávat pozor, milí Vodnáři, na přepětí a přílišnou zátěž, která by Vás mohla pořádně potrápit zejména v souvislosti s pracovním nasazením. Dbejte i Vy na svůj fyzický a psychický stav a pořádně se zamyslete nad tím, jak jste poslední týdny pracovali.

I Vám, milí Vodnáři, podle zdravotního horoskopu zdarma pro znamení Vodnář na měsíc březen 2019, prospěje očistná kůra, neboť jaro klepe na dveře a Vy jste se příliš poslední dobou zabývali pracovními povinnostmi. Váš organismus potřebuje alespoň na několik desítek hodin pořádně odpočinout.

Výrazně hrozí únava a psychická nestabilita z přepracování. Myslete na sebe a odpočiňte si.

Partnerský horoskop lásky: 

Podle měsíčního partnerského horoskopu lásky zdarma pro znamení Vodnář na měsíc březen 2019 se pro Vaše znamení nenacházejí planety zrovna v nejlepší konjunkci, v oblasti záletů či milostných avantýr. Rozhodně se nevyhýbejte společnosti a vyhoďte si z kopýtka. Rozhodně se však nesnažte o jakýkolkiv milostný flirt, nedopadlo by to pro Vás dobře.

Hvězdy jednoznačně říkají, že měsíc březen 2019 bude pro Vodnáře velkou zkoušmou milostných vztahů, neboť i v domácnosti planety prověří pevnost Vašeho vztahu. Pravděpodobně pro Vás bude složité najít si společnou řeč s Vaším partnerem a nebo rodinou.

Nenechte se ovládnout strachem a buďte v základech pevní. Podle měsíčního partnerského horoskopu lásky zdarma pro znamení Vodnář na měsíc březen 2019 Vám okolí Vám, i když zrovna nemáte náladu.

Pracovní horoskop: 

Podle pracovního horoskopu zdarma pro znamení Vodnář na měsíc březen 2019 jste prožili pracovní zápřah a ten pravděpodobně pokračuje i v březnu 2019, což se může negativně odrazit i na Vašich pracovních vztazích. Odpočiňte si a vrhněte se, zejména v druhé polovině března 2019 s chutí do pracovního nasazení - i když by nemuselo být nastartováno na 1000%. Běžte do pracovních vztahů prostě s chutí, ale s mírou.

Promyslete si to, co je pro Vás nejdůležitější v pracovní oblasti a zohledněte i to, jakým způsobem to ovlivní Váš soukromý život. 

 

Finanční horoskop: 

Podle finančního horoskopu zdarma pro znamení Vodnář na měsíc březen 2019 byste se měli začít výrazně zamýšlet nad tím, jakým způsobem vytvořit finanční zálohy na příští období, neboť vyhlídky přinášejí spíše výdaje. Rozhodně se Vám bude tato záloha v příštím období hodit, neboť doba začíná být stála více nejistá.

Hvězdy však praví, že přichá doba, kdy Vodnáři začnou konečně získávat ocenění za dosavadní velké úsilí, které v poslední době svým projektům věnovali. Třebaže jste teprve v počátcích svého plánu na finanční zajištění, podle finančního horoskopu zdarma pro znamení Vodnář na měsíc březen 2019 Vás potěší, že se začnou dostavovat první výsledky.

Myslete na budoucnost a utrácejte umírněně. Mohly by Vás potkat nečekané výdaje.