Horoskop na období: 
01. 03. 201931. 03. 2019
Den štěstí: 
Čtvrtek, Březen 7, 2019
Zdravotní horoskop: 

Podle měsíčního zdravotního horoskopu zdarma pro znamení Kozoroh na měsíc březen 2019 se v oblasti zdraví můžete setkat s drobnými problémy v oblasti vylučování. Jaro si vyžaduje svůj podíl na tělesné schránce a ani Vaše tělo není v březnu 2019 výjimkou.

Možná, že byste, milí Kozorozi, mohli zapřemýšlet nad očistou těla a nad duševní hygienou. Obojí Vám v březnu 2019 podle měsíčního zdravotního horoskopu zdarma pro znamení Kozoroh na měsíc březen 2019 pomůže vyrovnat se s únavou, kterou jaro každým rokem přináší.

Drobná nedorozumění si nepřipouštějte k tělu. Hvězdy praví, že je důležité se soustředit na psychickou i fyzickou pohodu.

Partnerský horoskop lásky: 

Podle měsíčního partnerského horoskopu lásky zdarma pro znamení Kozoroh na měsíc březen 2019 byste se měli, milí Kozorozi, skutečně soustředit na psychickou pohodu, s čímž souvisí i Vaše mezilidské, a tedy i partnerské vztahy. Zkuste si naplánovat společnou zájmovou činnost, která Vás stmelí a dodá Vašemu vztahu nový vítr do plachet.

Hvězdy nepřejí těm Kozorohům, kteří se nepodívají do svého srdce, neprozkoumají svou duši a budou se soustředit na chyby v okolí - a ve vztazích to platí dvojnásob. Podle měsíčního partnerského horoskopu lásky zdarma pro znamení Kozoroha na měsíc březen 2019 dejte pozor zejména na třetí a čtvrtý týden března 2019, neboť postavení planet bude podporovat neshody a nedorozumění.

Nebojte se kompromisů a uznejte svou chybu.

 

Pracovní horoskop: 

Podle měsíčního pracovního horoskopu zdarma pro znamení Kozoroh na měsíc březen 2019 by so mohly ihned na začtku měsíce března objevit návrhy na spolupráci a nebo pracovní příležitosti; možná, že Vám někdo nabídne práci nebo brigádu novou. dobře si rozmyslete, co Vás láká a co právě pro Vás bude mít přínos, který očekáváte.

Snažte se vyhnout, milí Kozorozi, unáhlenému jednání a zvažujte pečlivě. Pokud jste nic nenechali náhodě, můžete si být jisti, že hvězdy stojí na Vaší straně. Podle měsíčního pracovního horoskopu zdarma pro znamení Kozoroh na měsíc březen 2019 se snažte dostát svým rozhodnutím a slibům a dobře plánujte postup úkolů.

Závěr měsíce března 2019 by mohl vnést zmatky v pracovní oblasti. Buďte připraveni.

Finanční horoskop: 

Podle finančního pracovního horoskopu zdarma pro znamení Kozoroh na měsíc březen 2019 dobře přemýšlejte nad svou psychickou pohodou, neboť právě ona může přinést nové příležitosti k výdělku a nebo Vás také mohou financí zbavit. Myslete na to po celý březen a první dny měsíce dubna 2019. Jedině Vy sami totiž můžete svou situaci podpořit a nebo zvrátit.

Astrologické konstelace tedy doporučují soustředit se na své nitro a vše pečlivě zvažovat kam jak a kolik budete investovat, pokud se k investici rozhodnete. Pokud se rozhodnete k vytvoření finanční rezervy, učiníte rovněž dobře - bude ale záležet na Vás, zda se budete nacházet v psychické pohodě a nebo zda si přivoláte neúspěch.

Soustřeďte se sebe a dosažení klidu a míru v duši. Jedině tak Vám finance budou sloužit tak, jak byste si představovali.