Horoskop na období: 
01. 04. 201930. 04. 2019
Den štěstí: 
Neděle, Duben 28, 2019
Zdravotní horoskop: 

Podle měsíčního zdravotního horoskopu zdarma pro znamení Býk na měsíc duben roku 2019 na Vás čeká, milí Býci, zvýšené vypětí na tělesné i duchovní úrovni. Vaše tělo i Vaše psýché v dubnu dostane pořádně zabrat a tak se nenechte překvapit případnými projevy únavy. Můžete se v dubnu 2019 cítit vyhořelí, unavení, napjatí a nervózní. Pokud v sobě dusíte nějaký nevyřešený konflikt, duben 2019 je podle měsíčního zdravotního horoskopu zdarma pro znamení Býk na měsíc duben roku 2019 tím nejlepším obdobím na vyřešení vnitřních konfliktů. Pokud něco nemůžete změnit, nesnažte se situaci lámat přes koleno - jen se zkuste na věc podívat pod jiným úhlem.

Dopřejte si aktivní odpočinek ve všech možných minutách kdy jen můžete. Načerpejte energii z probouzející se jarní přírody a rovněž tak se pořádně vyspěte. Mnoho zrozenců ve znamení Býka bude pociťovat potřebu uspořádt svůj zdravotní stav. Nebojte se a s chutí do změny. Koncem měsíce se budete cítit podstatně lépe  než na začátku dubna 2019.

Partnerský horoskop lásky: 

Astrologické konstelace pro zrozence ve znamení Býk na měsíc březen 2019 v oblasti lásky praví, že budete, milí Býci, vystaveni v druhé polovině měsíce lekci, kterou Vám všem, kteří jste si příliš svým vztahem jisti hvězdy uštědří. Bude velmi zajímavé, pokud sami sebe budete sledovat nestranným pohledem a pak hodnotit, zda jste situaci zvládli tak, jak jste si představovali, že byste ji zvládli právě Vy nejlépe. Zapomeňte na žárlivost a přiznejte si, že je pro Vás partner oporou podobně, jako Vy jemu. Podle měsíčního partnerského horoskopu zdarma pro znamení Býk na měsíc duben roku 2019 se vyhněte starostem o něco, co nevyřešíte ihned a pravděpodobně vůbec. Vyčkejte na vhodnou příležitost.

Možná, že Vás ke konci měsíce bude trápit nepochopení ze strany partnera. Respektujte jeho názor a přemýšlejte nad jeho významem.

Pracovní horoskop: 

Podle měsíčního pracovního horoskopu zdarma pro znamení Býk na měsíc duben roku 2019 se v oblasti práce a zaměstnání příliš mnoho nezmění. Býkům sice mohou mírně ubývat síly a projeví se stres, nicméně při dostatečné míře odpočinku by se neměly projevit negativní vlivy. Pokaždé, kdy se budete cítit unaveni, myslete na to, že se tato skutečnost může projevit i nervozitou a vztahovačností. Myslete v práci na to, že byste se neměli stát obětí vlastních chmurných nálad a to, co se s Vámi vnitřně děje kompenzovat na kolezích v zaměstnání. 

I přes velký tlak, který budete pociťovat koncem měsíce dubna 2019, se snažte k pracovním povinnostem s nadhledem a kreativitou. Možná, že se Vám povede překvapit kolegy dobrým nápadem. V této oblasti zrozencům ve znamení Býka hvězdy obvzvláště přejí.  

Finanční horoskop: 

Astrologické konstelace pro zrozence ve znamení Býk na měsíc březen 2019 v oblasti finanční praví, že Vás, milí Býci, očekává neplánovaný výdaj, za který si budete moci tak trochu sami. Pokud však přiložíte ruku k dílu, možná výdaj ani nepocítíte a rozhodně se budete moci těšit na finnční odměnu, která na Vás bude čekat - záleží ovšem, jak se k situaci postavíte a zda budete připraveni obětovat i čas, který práci původně nenáležel. V souvislosti se zdravotním horoskopem však dávejte pozor na to, abyste nebyli podrážděni únavou. 

Finančně byste si měli, milí Býci, v dubnu 2019 polepšit a navíc na Vás čekají podle měsíčního finančního horoskopu zdarma pro znamení Býk na měsíc duben roku 2019 ohodnocení ve formě daru či finanční nabídky.