Horoskop na období: 
01. 04. 201930. 04. 2019
Den štěstí: 
Pátek, Duben 12, 2019
Zdravotní horoskop: 

Podle měsíčního zdravotního horoskopu zdarma pro znamení Blíženci na měsíc duben roku 2019 byste si, milé Blíženkyně a Blíženci, měli dát, podobně jako i některá jiná znamení, pozor na jarní únavu a stres, který z vyčerpání může vycházet. Mladší ročníky se mohou cítit více unaveny než ročníky starší; ty však mohou podle hvězd pocítit bolest z přihlášení se dávného zranění - může se ozvat dávná zlomenina a možná, že Vás potrápí pohybový aparát celkově - páteř, klouby či chodidla - to jsou ty části těla Blíženců, na které by si měli dát pozor.

Netrapte se únavou či drobnou bolestí a jděte do jarních dnů vzpříma a s dobrou náladou. Vyrovnaná psychika tvoří hlavní část tělesného i duševního zdraví.

Partnerský horoskop lásky: 

Astrologické partnerské konstelace pro zrozence ve znamení Blíženci na měsíc březen 2019 v oblasti lásky praví, že se zrozenci tohoto znamení mohou těšit na více polovinu měsíce dubna 2019 nádhernou a druhou méně příjemnou. Přibližně v druhé třetině měsíce dubna roku 2019 Vás však může potkat nepochopení a možná i hádka. Hvězdy Vám však, milí Blíženci radí abyste nehledali viníka a soustředili se na závěr měsíce dubna 2019, kdy se celá nepříjemná situace, alespoň podle astrologických konstelací, vyjasní a pravděpodobně Vás překvapí nečekané rozuzlení celé zápletky.

Těšte se z dní, kdy Vám hvězdy přejí a okamžiky nesouladu hoďte za hlavu. Vzpomínat se má vždy a jen na dobré.

 

Pracovní horoskop: 

Podle měsíčního pracovního horoskopu zdarma pro znamení Blíženci na měsíc duben roku 2019 přijde v měsíci dubnu 2019 situace, která bude vyžadovat pevnou vůli a asertivní jednání. Možná, že budete postaveni před nový úkol a nebo Vám bude, milí Blíženci, svěřena práce, se kterou zatím nemáte sdostatek zkušeností. Myslete na to, že je důležité, alespoň podle hvězd, přiměřeně zhodnotit své schopnosti a mít se na pozoru před chybou, která by Vás mohla v pracovním procesu doslova vykolejit.

Finanční horoskop: 

Finanční horoskop *