Štír roční horoskop 2015

strict warning: Only variables should be passed by reference in /mnt/swraid/data/h/horoskopyzdarma.cz/www/modules/book/book.module on line 559.

Hlavní astrologické tendence pro znamení Štír v roce 2015

Milí Štíři, můžete si s úlevou vydechnout. Planeta Saturn držela pevně své otěže již od podzimu roku 2012, ale v roce 2015 se osvobodíte z jejího působení. Pocítíte jakési uvolnění, Vaše morálka půjde nahoru, budete mít více fyzické energie a Váš život bude krásnější, kdy najdete cestu k naplnění Vašich cílů. Rok 2015 bude vynikající pro Vaši kariéru. Dostanete spoustu šancí a příležitostí, které povedou k vyznamenání a k úspěchům. Planeta Saturn sice opustí Vaše znamení, ale vstoupí do Vašeho domu financí, kde zůstane až do prosince roku 2017. Je to sice omezující postavení, ale vzhledem k positivní konfiguraci, bude rok 2015 výnosný. Saturn je dobrý plánovač a organizátor, a má vlastnosti, které se dají dobře uplatnit v oblasti financí, a to by mohlo vést ke zvýšení Vašeho příjmu a upevnění osobního štěstí. Vaše zdraví se v roce 2015 rovněž zlepší. Naleznete nečekané řešení na Vaše dosavadní zdravotní potíže a rovněž učiníte změny ve Vašem životním stylu, budete-li však chtít. Po psychické stránce zažijete v tomto roce relaxaci. Atmosféra doma se rovněž zklidní, a jestli máte děti, budou důvodem ke spokojenosti a hrdosti. Pouze vztahy Vás budou trošku znervózňovat.

Štír a vztahy v roce 2015

Pokud věci v minulých letech nešli zrovna nejlépe, budete velmi potěšeni, že se v roce 2015 osvobodíte z několika omezení, z nichž jedno může být i špatně fungující vztah. V roce 2015 se Vám vrátí nadšení, Vaše morálka půjde nahoru a budete mít více sebevědomí. Uniknete tlaku a vypořádáte se dobře se srdečními záležitostmi. Dalším důvodem pro Váš optimismus bude umístění planety Jupiter ve Vašem domu lásky a erotiky a rovněž v nejvyšším bodě Vašeho slunečního horoskopu, proto můžete očekávat akci! Kromě toho trigon planety Jupiter s planetou Uran ukazuje, že v roce 2015 by se mohla nečekaně ve Vašem životě objevit nová láska. Je-li nová láska vyloučena, Váš aktuální vztah zažije sexuální probuzení a stane se otevřenější erotickým experimentům. Leden a únor 2015 budou vášnivé a smyslné! V březnu 2015 se láska začne prolínat s prací nebo s povinnostmi. Zato od dubna 2015 bude Váš vztah středem vesmíru. Velký sentimentální potenciál zažijete v září, říjnu a v prosinci 2015. Hvězdy Vám však radí, abyste se moc nehněvali a vyhnuli se příliš temperamentním reakcím!


Práce a příjmy Štíra v roce 2015

Brány se Vám otevřou! Vaše kariéra je na vzestupu a dosáhne vrcholu v roce 2015. Opustila Vás planeta Saturn, takže všechny Vaše obavy a rezervovanost budou slábnout a všechny Vaše bloky budou odstraněny. Planeta Jupiter stráví prvních sedm měsíců ve Vašem domu kariéry, kde se bude projevovat velkoryse a bude se snažit zapojit Vás do velkolepých projektů. Jupiter Vám přinese štěstí, tak dlouho dokud zůstane ve Vašem domu kariéry (do 11. srpna 2015) a bude přispívat všemu, co děláte, poskytne Vám příležitosti, které Vám pomohou vzkvétat a užívat si uznání a úspěchu. Planeta Uran Vám propůjčí spoustu energie a kreativity. Planety Jupiter a Uran spojí své úsilí při budování jednoho z nejvýhodnějších období za posledních deset let Vaší kariéry. Využijte jejich dobré vůle a nenechte si ujít příležitost! V první polovině roku 2015 planeta Saturn vstoupí také do Vašeho domu peněz, kdy Vám pomůže vylepšit Vaši finanční situaci. V druhé polovině roku 2015 (po 11. srpnu 2015) se planeta Jupiter ocitne ve Vašem jedenáctém domu, slibující popularitu a ochranu jménem nadřízených, a dostanete podporu při dosahování cílů a šanci se zúčastnit společenských aktivit.

Průměr: 4 (3 votes)
Jak často čtete horoskopy ?:

style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6557227008945158"
data-ad-slot="2144181454"
data-ad-format="link">