Rak roční horoskop 2015

strict warning: Only variables should be passed by reference in /mnt/swraid/data/h/horoskopyzdarma.cz/www/modules/book/book.module on line 559.

Hlavní astrologické tendence pro znamení Rak v roce 2015

Nejvíce reprezentativní události roku 2015 se budou týkat Vaší kariéry. Závan novinek, které pociťujete již několik let, budou v tomto roce mnohem silnější. Zavítáte do nových oblastí, které čekají na to, než je prozkoumáte. Spojení planety Saturn a Uran Vás bude podporovat po profesní stránce až do roku 2017 a chce, abyste postavili něco, na základě svých dosavadních zkušeností nebo více rozvinout něco, co již stojí na existujících základech. Váš vzestup bude v roce 2015 zřejmý, ale bude vyžadovat úsilí a vytrvalost. Budete mít mnoho zodpovědnosti. Více úspěchu zaznamenáte v první polovině roku 2015, který bude i výhodnější po finanční stránce. Dobrou zprávu Vám hvězdy přináší ohledně Vašeho citového života. Protože planeta Saturn opustí Váš dům lásky, zmizí s ní i některé bloky, omezení a zábrany. Váš život bude mnohem veselejším a budete mít více příležitostí jak se pobavit. Svůj volný čas budete trávit příjemnými způsoby. Váš postoj k životu bude mnohem optimističtější, začnete více komunikovat a socializovat se. Planeta Saturn vstoupí do Vašeho domu nemocí, kde stráví 3 roky a to není moc dobrá zpráva. Odolnost Vašeho těla klesne rapidně dolů a objeví se na něm neduhy, jako problémy s kostmi, klouby, s kůží a vlasy. Buďte více opatrní na sebe, protože neošetřené nemoci se mohou stát i chronickými.

Rak a vztahy v roce 2015

Planeta Pluto pobývá ve Vašem domu vztahů již rok a půl a neodejde do roku 2024. Vliv planety Pluto bude diskrétní, ale hluboký s transformujícím dopadem na Váš vztah. V podstatě Pluto hledá dokonalost a snaží se Vás vést ke změnám, které by mohli vést k cíli. Budete se hluboce zabývat nedostatky Vašeho vztahu a pocítíte jemné signály, které Vás varují, že je třeba přijmout opatření k odstranění těchto nedostatků. Jestli budete reagovat na tyto signály a podniknete potřebné změny, Váš vztah se zlepší. Pokud signály budete ignorovat, napětí příštích období může vést k nežádoucím změnám. A ještě jedna věc. Pluto je trochu extrémista, proto v roce 2015 budete muset prokázat větší důvěru své milované osobě. Bude tu také jeden důvod k radosti. Planeta Saturn opustí Váš dům lásky a sexuality, ve kterém trávila svůj čas od roku 2012 a Vy jste byli nuceni se vyrovnat s nějakým zvláštním napětím a frustracemi. Kromě toho se zlepší Váš sexuální život a může se Vám zjevit nová láska. Měsíc květen a prosinec 2015 bude naplněn smyslností a romantikou. Schopnost někoho svést bude na tom nejvyšším vrcholu. Od konce června až do začátku srpna se zvýší Vaše sexuální síla a vášnivé tendence. Láska bude rovněž podporována na konci října a v první polovině měsíce listopad 2015. I když Vám rok 2015 nepřinese velkolepé možnosti, jedna věc je jistá, a to, že si budete stále více vědomi, co chcete.

Práce a příjmy Raka v roce 2015

Rok 2015 bude rokem, který musíte náležitě využít. Můžete totiž učinit významný kariérní postup. V prosinci předchozího roku Vám vstoupila planeta Saturn do Vašeho domu práce, kde zůstane až do roku 2017. Saturn není benevolentní planeta. Přinese Vám mnoho povinností, bude vyžadovat disciplínu a omezí Vaši svobodu. Zato je však Saturn vynikající, pokud jde o přesnost, plánování, organizaci a strategii a to je k nezaplacení. V roce 2015 bude Saturn v dobrém vztahu s energetickým a inovačním Uranem, který se nachází ve Vašem domu kariéry. Uran bude požadovat reformy a Saturn jejich upevnění, aby změny byli úspěšné. Tento Trigon planety Saturn a Uran bude také aktivní v roce 2016 a 2017. První část roku 2015 bude výnosná po finanční stránce a nejaktivnější období bude únor, březen a duben 2015. Rovněž Vás čeká spoustu akce v červenci, srpnu a září 2015. V srpnu 2015 vstoupí do Vašeho domu intelektu a komunikace planeta Jupiter, kde bude pobývat až do léta roku 2016, kdy toto období bude skvělé pro intelektuální činnosti, pro různé nápady a inovace, zkoušky nebo pohovory.

Průměr: 4 (hlas)
Jak často čtete horoskopy ?:

style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6557227008945158"
data-ad-slot="2144181454"
data-ad-format="link">