Roční horoskop zdarma na rok 2019 pro znamení Vodnář

Znamení zvěrokruhu: 
Platí pro zrozence v období: 
21. ledna až 20. února
Vládnoucí planeta v roce: 
Uran
Živel: 
Vzduch
Kámen: 
Achát
Kov: 
Měď
Barva: 
Fialová
Šťastný den: 
Sobota
Kladné vlastnosti: 
všestrannost, obětavost, nezávislost, tolerance, vynalézavost
Záporné vlastnosti: 
zlomyslnost, egoismus, povrchnost, vypočítavost
Všeobecné tendence znamení pro aktuální rok: 

Vodnáři vstupují do roku 2019 pod přísným pohledem Jupitera, která může přinést, a zpravidla také přinese do života Vodnářů mnoho dobrého. Vodnářům se tak v roce 2019 může, zejména v počátcích roku 2019 zdát, že jejich život se stal nádherně znějící skladbou hranou tím nejlepším orchestrem pod Sluncem. Bude však nutné naučit se věci plánovat a důsledně hospodařit s časem, neboť každá mince má dvě strany a tak ani u zrozenců ve znamení Vodnáře tomu nebude jinak - nic nepřijde jen tak náhodou a Vy se budete muset více ovládat. Nenaučíte-li se to, milí Vodnáři, z krásné symfonie by se mohla stát škaredá hudlařina. Myslete na to a zkuste více odpočívat ...

Láska: 

Podobně jako v oblasti práce a zaměstnání, o kterémžto píšeme níže, zrozence ve znamení Vodnáře v roce 2019 podle ročního horoskopu na rok 2019 čeká ohrožení stávajícího vztahu, a to tím, že Vodnáři budou pravděpodobně silně pociťovat chuť na nenadálé sexuální experimenty, možná i na zálety a nebo dokonce budou vážně uvažovat, že stávajícího partnera opustí. Můžeme Vás však, milí Vodnáři uklidnit i v této oblasti : díky Vašim pocitům vodnáří milostný život nabere nový směr, nalezne nový proud a pokud se ovládnete a budete ke svému partnerovi tolerantní tak, jak předpokládáte, že bude tolerantní on k Vám, nemůže se nic pokazit. Ba naopak, oba si nový pohled na Vaše milostné soužití budete užívat jak nejlépe to půjde a sami budete překvapeni vnitřním hlasem, který Vám bude napovídat : "Proč jsem to neřekl / a již dříve ?" Držte se ale, milí Vodnáři, zkrátka v rámci společenských událostí. Mohli byste sami podlehnout tlaku jiné osoby, která Vás bude lákat k nevěře.

Je pravděpodobné, že se setkáte s někým z minulosti. Nezadaní Vodnáři mohou v průběhu letních měsíců potkat novou lásku a věřte, že hvězdy Vám v této oblasti skutečně přejí. S příchodem podzimu se můžete těšit na další neobvyklá setkání a společenské události. Podle hvězd byste si jich měli užít plnými doušky a věru, nebude jich málo. Příchod zimy a konec roku Vás však mírně potrápí. Pravděpodobně budete podstaveni před velmi nepříjemné rozhodnutí, které ale nebudete moci odkládat.

Práce: 

Na začátku roku 2019, zejména v prvních dvou měsících se Vám může zdát, že je Vaše kariéra ohrožena, a to zejména tehdy, pokud se právě zabýváte novými příležitostmi nebo projekty, což bude souviset zejména s tím, že se Vám někdo bude snažit, jak se lidově říká, "házet klacky pod nohy". Můžete však čekat pomoc od těch, kteří jsou Vašemu srdci nejbližší a věřte, že to budete potřebovat. Nejinak tomu bude na jaře a v létě, zkrátka bude Vás provázet člověk a nebo dva, kteří se budou snažit Vaše úsilí jakýmkoliv způsobem zmařit a nebo zlehčit. Nedejte se a mějte oči otevřené. Během několika týdnů budete vědět odkud vítr vane a jak se k situaci správně postavit.

S vysokou pravděpodobností Vás čeká, milí Vodnáři, dilema související s Vaším pracovním zařazením, což vyvrcholí na podzim, kdy pravděpodobně dostanete zajímavou pracovní nabídku. Po celý rok 2019 Vás bude od práce odvádět pozornost k tomu, co budou vytvářet Vaši nepřátelé a možná i jiné aktivity, které si v dobrém naplánujete.

Peníze: 

Je vysoce pravděpodobné, že právě v prvních měsících roku zrozenci ve znamení Vodnáře zaznamenají výraznější nárůst finančních prostředků oproti standardnímu stavu. Faktem ale zůstává, že to nebude až tak příliš přímo Vaše zásluha, spíše to vypadá, že významnější obnosy obdržíte prostřednictvím partnera či partnerky. Díky tomu si budete moci dovolit investovat i do něčeho, co je Vaším koníčkem. Nezapomínejte však na to, že investovat je potřeba s rozvahou a vždy je dobré si ponechat přiměřenou finanční rezervu. Čeká na Vás totiž nečekaný výdaj a Vy byste na něj měli být, milí Vodnáři, připraveni. Konec léta a začátek podzimu se zdá být vhodným zejména na práce společné domácností a bydlením. Opět si můžete dovolit uváženě investovat - důležité ale je, abyste i Vy zapojili ruce k dílu. Hvězdy praví, že koncem roku byste mohli očekávat zajímavou odměnu a nebo třeba vyhrát v loterii příjemnou částku. Jistě Vás to bude nutit k tomu, abyste vyrazili na opožděnou dovolenou, splnili si drobné přání a nebo investovali do domácnosti. Třebaže Vás budou čekat výdaje související s potomstvem, nějakou část těchto prostředků přece jen investujete do sebe. Pokud budete pracovat v tomto období více, než je obvyklé, očekávejte, že tato částka se může výrazně znásobit.

Zdraví: 

Počátkem roku 2019, jak se podle hvězd zdá, pravděpodobně nebudete doslova čišet zdravím a energií. Vypadá to, že by se mohla dokonce objevit i krátká nemoc hned na počátku roku, která by ale měla být pouze přechodná. Neměli byste se tedy bát, žádná chronická onemocnění, která by se Vás, milí Vodnáři, chytila za rukáv se hvězdách nezrcadlí. Faktem ale zůstává, že pokud se zamyslíte, minimálně za polovinu svého onemocnění budete moci pouze a jen Vy sami.

V polovině roku by pak dokonce mohlo zdát, že si s Vámi Vaše tělo pohrává. Třebaže se budete cítit bezstarostně a zdravě, Vaše tělo si začne poroučet přesně ve dny, kdy to bude nejméně vhodné. Hvězdy radí, abyste své tělo poslechli a nepřeceňovali své síly. Rozhodně buďte obezřetní a zbytečně neriskujte.

Rada do roku: 

Vodnáři si velmi často připadají nepochopení a tato tendence se může v roce 2019 znásobit. Možná, že se budete cítit rozpolcení a nebudete vědět v některých chvílích proč se to či ono právě Vám, milí Vodnáři, děje. Měli byste si dát pozor na stavění vzdušných zámků, fantazírování a zejména na nepřístupnost, Jste sice zdrženliví, avšak měli byste se svému okolí alespoň trochu více otevřít. Nezavírejte dveře před laskavostí a neodmítejte šance a příležitosti. Soustřeďte se i na své okolí a zkuste pochopit, že se najdou lidé, kterým na Vás záleží.