Roční horoskop zdarma na rok 2019 pro znamení Váhy

Znamení zvěrokruhu: 
Platí pro zrozence v období: 
23. září až 23. října
Vládnoucí planeta v roce: 
Venuše
Živel: 
Vzduch
Kámen: 
Safír
Kov: 
Měď
Barva: 
Černá a bílá
Šťastný den: 
Pátek
Kladné vlastnosti: 
šarm, schopnost rozdávat radost, veselí, smysl pro humor, objektivita
Záporné vlastnosti: 
malichernost, nerozhodnost, snaha podceňovat, váhavost, nevypočitatelnost
Všeobecné tendence znamení pro aktuální rok: 

Pro zrozence ve znamení Váhy podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Váhy bude rok 2019 ve znamení nových aktivit a především se můžete těšit, milé Váhy, že většína nagativních aspektů, keré ovlivňovaly Váš život v posledním roce začne pomalu ustupovat do pozadí. Rozhodně to podle hvězd nevypadá na to, že byste prožily nádherný a šťastný rok bez pokušení k velkým chybám, bez mírných zdravotních komplikací a ani Vaše finance nebudou zrovna na výši, kterou si představujete. Budete se totiž stále a docela silně potýkat s vlivem Saturna, který vždy přináší obtížnější a klikatější postupy. Zkrátka pod vlivem planety Saturn vše trvá jaksi déle a je komplikovanější oproti situacím, kdy tato planeta do lidského života nezasahuje. Protože Vás však, milé Váhy, hvězdy v roce 2019 nenechají zbytečně trpět, můžete si být jisté, milé Váhy, že právě Saturn bude na stranu druhou prověřovat Váš sklon k pořádku, trpělivost a schopnost logického uvažování. V letošním roce 2019 Vám, milé Váhy bude pomáhat především planeta Venuše ve spolupráci s nositelem štěstí a rádcem, planetou Jupiter. Čeká Vás tedy, podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Váhy, nesnadný rok, který však překonáte bez větších problémů, pokud se budete umět ve věcech správně orientovat a nebudete dávat příliš průchod negativním emocím. Okamžiik nepozornosti a můžete počítat se zážitky, které pro Vás budou, milé Váhy, značně nepříjemné a budete prožívat velmi dlouho. Hlavu vzhůru a vykročte do roku 2019 správnou nohou ... 

Láska: 

Pro zrozence ve znamení Váhy se v roce 2019 v oblasti vztahů bude dít vše, co má společného s jakoukoliv akcí. Vaše vztahy se budou, milé Váhy, v roce 2019 úspěšně rozvíjet a pokud přijdou nějaké komplikace, hvězdy praví, že je zvládnete s grácií a nadhledem. Vždy se budete snažit nalézt odpovídající řešení, které nikoho nepoškodí a za to si Vás bude okolí vážit. V milostných vztazích se rovněž, zejména na jaře roku 2019 můžete těšit a akci a spousty příjemných milostných zážitků a flirtování. 

V létě si ale, milé Váhy, dejte pozor na možné drobné komplikace, které by mohly vyústit v nepříjemnou výměnu názorů, kterou však zapřičiníte, milé Váhy, samy. K okolí se totiž pravděpodobně budete pouze z jen Vám známého důvodu chovat nepříjemně až podrážděně a to by se mohlo nepříjemně protáhnout až do začátku podzimu. Právě na podzim se Vám, milé Váhy, podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Váhy mohou začít dít velmi zajímavé věci, které mnohdy mohou být až osudové. Proto, jak hvězdy radí již úvodu, měli byste veškeré spory a nedorozumění řešit v klidu a koncentrovaně a snažit se nepodléhat emocím. 

Závěr roku 2019 bude pro zrozence ve Znamení Vah znakem cesty klidu a vyrovnání. Měli byste se vždy snažit o dohodu a raději příliš neprosazovat za každou cenu svůj úhel pohledu. Věřte, že podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Váhy  se Vám tento přístup více než vyplatí.

Práce: 

Zrozenci ve znamení Váhy podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Váhy mohou ihned na počátku roku čekat v pracovní oblasti několik příjemných překvapení. Vysoce pravděpodobné je mírné pováýšení či finanční odměna, rovněž tak možná dostanete, milé Váhy, pracovní nabídku, nad kterou budete muset důkladně přemýšlet. Každopádně však s nějakým pozitivním procesem ve Vaší práci, podnikání či zaměstnání jednoduše počítat můžete. Jaro pro zrozence ve znamení Vah v roce 2019 však znamená, že přijdou drobné nešvary a možná je i jedna výraznější komplikace. Bohužel však, milé Váhy, nebudete mít dostatek energie na to, abyste celou věc vyřešily, a tak se může stát, že Vaši nadřízení s Vaším přístupem nebudou spokojeni. Pozor i na některého z kolegů, a to i vzdálených spolupracovníků, kteří by mohli této situace využít ve svůj prospěch a nebo Vám alespoň pořádně zkomplikovat pár dní života. Mějte tedy oči otevřené a při sebemenším náznaku nespokojenosti se urychleně pusťte do práce i kdybyste si ji měli vzít domů a pracovat třebas přes noc. Pamatujte, že hvězdy Vám radí, abyste nepodlehnuli lenosti, nespokojenosti a nebo negativním pocitům. Vše by se mohlo obrátit v pracovní oblasti proti Vám.

Léto přinese podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Váhy zrozencům v tomto znamení uklidnění situace a menší pracovní úspěchy. Možná se ukončí předčasně zadané úkoly a nebo přijde znenadání kvalitní zakázka. Do konce roku se pak může zdát, že všechno plyne v zaběhnutých kolejích, avšak na podzim se může stát, že i běžným věcem budou Vaši kolegové přikládat až nebývalý význam, což Vás bude, milé Váhy, iritovat. Je docela  možné, že budete vtaženi do pracovního úkolu, se kterým nebudete souhlasit, možná, že po Vás bude někdo chtít práci, která není v souladu s Vaším pracovním zařazením. Do konce roku se pak podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Váhy pro Vás situace rozhodně nezmění. Budete v plném pracovním zápřahu a na závěr roku se situace ještě vyhrotí. 

Milé Váhy, buďte v pracovní oblasti trpělivé a pečlivě zvažujte Vaše případné kroky a emoce. Rok 2019 Vám není nakloněn v oblasti výměny názorů a rovněž emoční vztahy nebudete mít příliš vyrovnané. Pamatujte na to !

Peníze: 

Podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Váhy se zrozenci tohoto astrologického znamení hned na počátku roku 2019 setkají se sklizní úspěchů ve finanční oblasti, a bude se jednat o sklizeň minulých měsíců. Díky tomu, na čem jste, milé Váhy, pracovaly na podzim a v zimě roku 2018, se Vám na začátku roku 2019 vrátí nejméně dvakrát. Nebudete mít zkráta ve financích nepořádek a Vaše peněžní záležitosti se budou ubírat správným směrem. Na jaře se pak, milé Váhy, bnudete moci těšit na výdělek, který bude mít mnoho společného s Vaším citem pro finanční záležitosti. Pokud se rozhodnete financovat nějaký Váš projekt, Váš skrytý hlas Vám napoví, zda se bude jednat o investici správnou a nebo zda se financím raději vyhnout. Pozor však na léto : V létě by se mohly objevit ve finanční oblasti komplikace, které bude způsobovat někdo z Vašeho okolí a navíc záměrně. Zkrátka se někteří lidé budou snažit Vás o nějaké peníze připravit a to doslova nekalou cestou. Mějte se tedy na pozoru a veškeré nabídky k investicím v letních měsících pečlivě zvažte. Dejte si navíc pozor na to, že by tím, kdo by nechtěně mohl poškodit Váš rodinný rozpočet mohl být nevědomky Váš partner nebo blízký příbuzný. Vše se však, podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Váhy, uklidní koncem podzimu a začátkem zimy a Vy si budete užívat vyrovnanosti a budete se těšit z toho, co se Vám v roce 2019 povedlo.

Zdraví: 

Pro zrozence ve znamení Vah je zpočátku roku pravděpodobné, že na začátku roku se budete snažit o změnu životního stylu tak, abyste byli zdravější a v lepší kondici. S vysokou pravděpodobností svůj záměr sice popíšete a budete se snažit jej dodržet, nicméně stanete se obětí Vaší kolísavé vůle a své předsevzetí jednoduše nedodržíte - a pokud ano, tak pouze a jen ve velmi malé části. Hvězdy Vám zkrátka v oblasti předsevzetí nepřejí a Vy jim v tom nijak bránit nebudete. Milé Váhy,  v létě roku 2019 se doba stane příznivější a Vy si budete dopřávat dostatek relaxace a pohybu tak, jak to Vašemu organismu nejlépe vyhovuje. Toto Vaše chování se s vysokou pravděpodobností pozitivně projeví na Vašem zdraví a Vy budete na začátek podzimu klidní a odpočatí. Pozor však na konec října a začátek listopadu, kdy byste mohly být, podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Váhy, vystaveni značným tlakům z okolí, které by se mohly osudově projevit až do počátku roku 2020. Myslete tedy na své tělo a pamatujte na to, že byste měly, milé Váhy, zejména na podzim roku 2019, navštívit lékaře a požádat jej o důkladnou preventivní prohlídku. To, co Vám lékař sdělí se odrazí do Vašeho zdravotního stavu následující rok.

Rada do roku: 

Hvězdy radí zrozencům ve znamení Vah, aby se zaměřili i na drobnosti, které snad přehlížíte, ovšem pro ostatní mohou být velmi důležité. V roce 2019 by Vám totiž i drobné maličkosti mohly přinést velké nepochopení. Vnímejte tedy rok 2019 jako velkou výzvu a svou schopnost vcítit se do potřeb ostatních v sobě co nejvíce pěstujte. Něměly byste, milé Váhy, zapomínat na to, že pouze a jen Vaše správné rozhodnutí a připravenost situace řešit Vám může v roce 2019 přinést výrazné úspěchy. Pokud budete nerozhodní a nebo nebudete ochotni ustoupit ze svého stanoviska, o mnohé se v roce 2019 připravíte.