Roční horoskop zdarma na rok 2019 pro znamení Střelec

Znamení zvěrokruhu: 
Platí pro zrozence v období: 
23. listopad až 21. prosinec
Vládnoucí planeta v roce: 
Jupiter
Živel: 
Oheň
Kámen: 
Ametyst
Kov: 
Železo
Barva: 
Indigo
Šťastný den: 
Sobota
Kladné vlastnosti: 
cílevědomost, tolerance, upřímnost, asertivita
Záporné vlastnosti: 
neústupnost, nevyrovnanost, lehkomyslnost
Všeobecné tendence znamení pro aktuální rok: 

Podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Střelec se zrozenci tohoto astrologického znamení budou potýkat s Jupiterem, vládcem znamení Střelce. Jupiter je planetou pozitivní a zejména pro Střelce příznivou, což bude mít za následek pozitivní vývoj téměř všech věcí, které budou v roce 2019 do života Střelců vstupovat. Střelkci vždy potřebují trochu povzbudit a dodat kuráže a o to se právě v roce 2019 planeta Jupiter postará. Lepšího sebehodnocení se Vám, milí Střelci bude dostávat ve všech Vašich aktivitách a pokud jste měli problém s tím, jak se na veřejnosti prezentovat, věřte, že díky Jupiterovi v této oblasti výrazně postoupíte směrem výše. I Vaši kolegové a přátelé budou příljemně překvapeni z toho, co se s Vámi děje. Může se samozřejmě stát, že čistou hladinu zvíří i větší vlnka, která se snad bude snažit převrhnout Vaši lodičku štěstí, ale, pokud to nedovolíte, nestane se tak. Planeta Neptun, která stojí v opozici s Jupiterem by tyto vlnky mohla vytvářet a Vám nezbyde nic jiného, než se spolehnout na přízeň hvězd a na svůj vlastní úsudek. Věřte však, že žádné velké šachy se hrát nebudou : ostatní planety se postarají, aby se vše, co se rozkývalo dalo co nejdříve dopořádku a tak někdy nebude potřeba ani Váš zásah k tomu, aby se rozbouřená hladina opět uklidnila.

Láska: 

Střelcům se podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Střelec bude zdát vstup do roku 2019 příjemný a bude to především tím, že jste si mohli v minulodsti užít nějaký milostný úlet nebo flirt a tento nezávazný vztah či erotické přátelství bude počátkem roku 2019 pokraačovat a bude se pravděpodobně rozvíjet. Zrozenci ve znamení Střelce se nebudou erotickému pnutí a flirtování vyhýbat a tak možná zapomenou i na ty, kteří tvoří jejich okruh nejbližších. Tato tendence se projeví zejména v oblasti společenských událostí, které na Vás, milí Střelci, čekají v průběhu celého roku 2019. Pamatujte však na to, že flirtování a sexuální úlety se mohou, a zpravidla tomu tak i je, obrátit proti Vám a Vám, milí Střekci nezvbyde nic jiného než oči pro pláč. Pamatujte tedy na to, že vše byste měli mít pod kontrolou a uvažovat čirým rozumem. 

V jarním čase roku 2019 se, milí Střelci, budete moci setkat s výrazným nepochopením v oblasti vztahů v rodině a zčásti si za to budete moci sami. To, co se zdálo na první pohled jednoduché bude komplikované a Vy se budete potácet v oblasti vztahů takříkajíc ode zdi ke zdi. Právě rodinné vztahy by mohly na jaře roku 2019 podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Střelec výrazně utrpět. S létem by se však mělo pro Střelce mnoho změnit a v mezilidských i rodinných vztazích by měl panovat pokoj a klid. Neznamená to však, že se vyhnete flirtům a nebo krátkým a nevázaným milostným dobrodružstvím. Pokud tomu tak bude, pamatujte na to, před čím Vás, milí Střelci, hvězdy varují. Pokud však budete své stávající vztahy prohlubovat, rozhodně neprohloupíte a vše dobré se pro Vás stane ještě lepším. 

Podzim pro zrozence ve znamení Střelce podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Střelec zaznamená uklidnění situace a proud v zaběhnutém řečišti. Možná, že dojde k výraznému ocjhlazení vztahů, které jste přes léto budovali; možná, že budete myslet více pragmaticky. Každopádně však dojde na podzim roku 2019 k výraznějšímu ochlazení vztahů a pravděpodobně se setkáte se situací, která na Vás, milí Střelci, bude mít doslova osudový vliv. Tato jedna událost se projeví vícekrát ke konci roku, budete se jí muset vícekrát zabývat a co je zajímavé, projeví se pro Vás v pozitivním i negativním. 

Práce: 

Pro zrozence ve znamení Střelec se toho v pracovní oblasti příliš mnoho dít nebude. Vše bude postupovat v zaběhnutých kolejích a Vy, milí Střelci, možná propadnete nepříjemnému pocitu zbytečnosti a fristrace. Nebude se Vám líbit, že vše probíhá bez vzrušení a Vy jste v zajetí stereotypu. Raději se však žádným takovým pocitům neopodávejte, protože léto Vás možná příjemně, možná nikoliv, překvapí. Začnou přicházet nové příležitosti a nabídky, ale jen a pouze Vy budete pány svého rozhodnutí - hvězdy Vám v této oblasti nenapoví. Na straně jedné se možná vrhnete veškerou silou do práce a vyděláte slušné peníze, možná, že se naopak oddáte snění, klidu a relaxaci. Nejen v rozhodování Vám však pomohou šťastné náhody, kterých budete mít v létě a na jeho konci dostatek. 

Podzim bude podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Střelec mírně komplikovanější. Měli byste si dát pozor na nějaké nenápadné intriky a především pomluvy, které budou zaměřeny cileně proti Vaší osobě. Spolu s tím budete muset spolknout výrazně vyšší pracovní úsilí a navíc několik překvapivých rozhodnutí Vašich nadřízených. Nebuďte zbrklí a uvažujte v klidu a pragmaticky. Vždy si vše pečlivě promyslete a rozhodně netahejte do rozhodnutí jakékoliv emoce. Jedině tak bude i konec roku 2019 podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Střelec v oblasti práce klidný a bezproblémový.

Peníze: 

Ve finanční oblasti se podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Střelec na začátku roku Střelcům bude dařit tak, jak byli zvyklí v několika posledních měsících. Žádné převratné změny se k dobrému ani ke zlému dít nebudou, a tak si Střelci rozhodně nebudou mít na co stěžovat. Jaro roku 2019 pak pro Střelce znamená příchod nových příležitostí a přesměrování současné situace ještě k vyšší hranici pozitivity. Možná, že kromě současného zaměstnání obdržíte další nabídku, což bzude znamenat dlouhodobější možnost si ke stávajícímu příjmu přivydělat. Stěstí by se zkrátka Střelcům podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Střelec nemělo vyhýbat a tato vynikající astrologická konstelace by měla Střelcům vydržet až do konce září roku 2019. Třebaže se budete muset, milí Střelci, pravděpodobně více snažit a vyvinout více úsilí, hvězdy budou stát na Vaší straně a Vy budete pracovat na pozitivních výsledcích své dosavadní činnosti. Bohužel se však ke konci roku objeví výdaje, se kterými nebudete až tak příliš počítat, ale díky hvězdám budou i Vaše příjmy na vyšší úrovni, takže se nic neočekávaného ve Váš neprospěch dít nebude. Rozhodně si však i ve finanční oblasti užijete spoustu zajímvých okamžiků.

Zdraví: 

Je docela možné, že se, milí Střelci, na začátku roku 2018 podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Střelec nebudete cítit příliš skvěle a věřte, že nebude příliš jasné, co za Vaším zdravotním stavem stojí. Příčina Vašich drobných, ale častých komplikací zkrátka nebude zřejmá, avšak jedno je téměř jisté : Spíše se bude jednat o psychickou než o somatickou část Vašeho těla. Snad právě proto pravděpodobně podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Střelec zvolíte na jaře odpočinek a relaxaci oproti minulým letům a možná, že i zlenivíte. Léto se pak stane dobou, kdy začnete přemýšlet nad tím, že by bylo přecejen lepší pro své zdraví něco skutečně dělat místo toho, abyste nad tím pouze přemýšleli. Projeví se to především na konci roku, kdy se budete potýkat se slabší tělesnou kondicí, která může vyústit až k delšímu pobytu na lůžku. Zkrátka a dobře : pokud plánujete změnu Vašeho životního stylu, milí Štíři, měli byste začít ihned a neponechávat nic náhodě. Pokud se totiž Vaše méně trénované tělo vystaví vyšší námaze i v době, která je náročná pro vysportované osobnosti, můžete se nepříjemně proležet v době, kdy si ostatní budou užívat. 

Rada do roku: 

Milí Střelci, neměli byste přeceňovat svou sílu a energetický potenciál. Je samozřejmě dobré myslet na vše, co si člověk představuje dokázat, nicméně v roce 2019 by se Vám to nemuselo zcela vyplatit. Nemyslete si, že jste dfoslova nenahraditelní a že ostatní bez Vaší přítomnosti nemohou být. Zapomeňte na to, že jste jedni z nejlepších v oboru a nebo že pouze a jen Vy máte pravdu. Pokud budete sebestřední, neúpřimní a netrpěliví, mnoho toho nedosáhnete. V těchto oblastech Vám hvězdy nepřejí, a tak by bylo dobré se zamyslet nad svými vlastnostmi a uvědomit si, jak mohou ostatním uškodit. Dávejte pozor na to, co říkáte a jak to říkáte. Nepochopení a netolerance by Vám mohly do roku 2019 přinést mnoho trápení. Snažte se být lepšími.