Roční horoskop zdarma na rok 2019 pro znamení Štír

Znamení zvěrokruhu: 
Platí pro zrozence v období: 
24. října až 22. listopadu
Vládnoucí planeta v roce: 
Mars
Živel: 
Voda
Kámen: 
Opál
Kov: 
Ocel
Barva: 
Červená
Šťastný den: 
Pátek
Kladné vlastnosti: 
rozhodnost, odvaha, vytrvalost
Záporné vlastnosti: 
neústupnost, neschopnost pochopení druhých, žárlivost, zlomyslnost, neúcta,
Všeobecné tendence znamení pro aktuální rok: 

Podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Štír se zrozenci tohoto astrologického znamení setkají s rokem plným energie a touhy po změně. Před Štíry se začnou otevírat nové dveře poznání, začne k Vám proudit energie a začnou přicházet nové příležitosti, které mohou výrazně ovlivnit Váš soukromý i pracovní život. Pro Štíry připravily hvězdy období plné novinek a zajímavých situací, které bude potřeba uchopit a využít ve prospěch sebe i druhých. Všichni Štíři, kteří do této chvíle otáleli s nástupem do zaměstnání a nebo nemohli najít to nejvhodnější, budou konfrontováni ihned s několika skvělými nabídkami. Pouze se nebojte změn, neboť můžete začít profesně i osobně růst. Možná Vás v roce 2019 podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Štír potrápí někteří úřednící, ale nakonec zjistíte, že se pro ně jedná o stejnou práci, jako je ta Vaše a že jejich požadavky oni sami neovlivní. Nežehrejte tedy a dejte se do práce. Úředního šimla nakonec zkrotíte. Podnikatelé a živnostníci mají cestu díky hvězdám otevřenou a zaměstanci ve znamení Štíra si mohou výrazně finančně polepšit. Třebaže se možná zapotíte u nečekaných výdajů, dá se říci, že rok 2019 s přehledem zvládnete a využijete nové příležitosti. Pokud budete správně a pečlivě hospodařit, budete se koncem roku radovat nejen z dobře odvedené práce, ale i z finančního úspěchu. Pozor ale na lenost, obviňování, hádky a nadávky. Pokud propadnete sebelítosti a nebo začnete obviňovat z drobných neúspěchů partnera a nebo spolupracovníky, hvězdy Vaši cestu za úspěchem spolehlivě uzavřou. V roce 2019 se, milí Štíři, můžete těšit, budete - li s hvězdami spolupracovat, na nečekaný dar a nebo příspěvek. Spolu s tím odněkud přivane nový vítr a jen na Vás bude, milí Šíři, jak se s nabízenou prací hvězd vyrovnáte. Rozhodně se vyvarujte zvýšené konzumaci alkoholu a dbejte na svou životosprávu. Vyplatí se Vám to ...

Láska: 

Začátkem roku 2019 se pro znamení Štíra otevřou možnosti nalezení člověka, který zrozence ve znamení Štíra ovlivní a může se stát, že se bude jednat o osudové rozhodnutí. Bude to osoba pro Štíry velmi zajímavá a hvězdy praví, že by i zadaní Štíři mohli opustit svůj současný vztah. Podle hvězd by se totiž nemělo jednat o nic přechodného, ba dokonce se Štíři s tímto člověkem zapletou tak, že cesta zpět bude velmi, velmi obtížná. Podle hvězd vše vypadá, že je vše připraveno na to, aby se jednalo o vztah, který potrvá poměrně dlouho. Velmi zvláštní je, že by se mohlo jednat i o osobu stejného pohlaví, což je podle hvězd nejasné - možná, že potkáte člověka, který Vám bude v určitých ohledech bližší, než Váš současný partner, ač se mezi Vámi nemusí udát nic erotického. Pro Štíry je zkrátka připraveno nové hledání a možná je nachystán i jeden nový velký vztah; možná, že se objeví přítel nebo přítelkyně, který pro Vás bude až do konce roku velmi mnoho znamenat. 

V létě rokuz 2019 se, milí Štíři, setkáte s pocitem vítězství a pocítíte potřebu výraznější komunikace. Pravděpodobně se budete setkávat s více lidmi, budete situace, věci a osoby více reozebírat, což však přinese podstatně rychlejší a příjemnější cesty k dosažení jakéhokoliv výsledku. Budete navazovat nová osobní i pracovní přátelství a pokud dojde k nepochopení a nebo drobné hádce, můžete si být jisti, že se Vám ji podaří vyřešit s nadhledem. Je možné, že se zúčastníte sporu, který pro Vás bude mít velký význam : I když Vám hvězdy přejí, mějte napaměti, že jsou zde i jiná astrologická znamení - v tomto případě máte cestu téměř uzavřenu, i když budete mít v argumentech větší váhu. Čas totiž ukáže, že jste věc nechytili za správný konec a třebaže se Váš diskutér či oponent mohl v několika věcech mýlit, vše nakonec povede v jeho prospěch. Naslouchejte tedy druhým, mějte se napozoru v případech, kdy se schyluje k výměně názorů a argumentujte v klidu a věcně. Jedině tímto způsobem totiž v roce 2019 dosáhnete ve vztazích všechno, co jste si přáli a nebo přejete. 

Spoléhejte na svou intuici a zejména pak koncem roku dbejte na to, abyste vztahy, které jste navázali zbytečně nenapínali - zkrátka, milí Štíři, podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Štír, přijde čas zkoušek Vašich stávajících vztahů, a to zejména těch nových. Dejte si tedy pozor na to, abyste zbytečně neprovokovali a nebo nepožadovali to, co Váš partner nebo kamarád dokáže jen velmi obtížně splnit. Mohlo by se stát, že Vás raději opustí, než aby se stal terčem Vašich zbytečných obviňování. Dopustíte-li to, ovlivní to Váš život na několik měsíců dopředu.

Práce: 

Start roku 2019 podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Štír se pro zrozence v tomto astrologickém znamení příliš mnoho dít v oblasti práce a zaměstnání nebude. Vše, co je zaběhlé a rutinní bude pokračovat svou ustálenou cestou a podle hvězd rovněž nejsou na obzoru žádné nové nebo exkluzivní pracovní nabídky a nebo změny. Začne Vás však tlačit finanční situace a to Vás donutí, zejména v létě k tomu, abyste pracovali více a s vyšším nasazením. Jedině tak v pracovní oblasti zabráníte škobrtnutí, které na Vás bude za rohem trpělivě čekat. Buďte tedy, milí Štíři připraveni, že na Vás čeká překážka, se kterou se budete muset ač si přejete nebo ne, vyrovnat. Léto na Vás, podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Štír, bude čekat se stabilizací situace a s možnou šancí na neočekávané oceněnní, finanční odměnu a nebo postup v pracovním zařazení. 

Podzim a zima se pak Štírům nepředstaví zrovna v nejlepším světle, co se pracovních vztahů týká. Bude na Vás, milí Štíři, kladen větší tlak a možná se setkáte s nějakými intrikami a nebo nepřejícností, která by se skutečně mohla na Vašich výsledcích projevit. Nepodceňujte tedy nic, co má společného se spoluprácí a buďte připraveni. Možná, že se někdo bude systematicky snažit Vás poškodit a pokud se s tím nevyrovnáte, možná, že se mu to i zčásti povede. Jediné, na co se budete moci spolehnout je Vaše intuice a klid, který by Vás měl zachránit před ukvapeným rozhodnutím. 

Peníze: 

Podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Štír se zrozenci v tomto astrologickém znamení budou cítit na začátku roku poměrně v pohodě a finanční záležitosti je nebudou příliš trápit. Možná to ale bude tím, že si situaci, ve které se nacházejí, nebudou příliš připouštět k tělu. V roce 2019 se Vám projeví cit na možnost výdělku a tak pokud se tento před Vámi, milí Štíři objeví, pravděpodobně začnete ihned konat, abyste tuto příležitost řádně využili. Dosti Vám v tomto směru pomohou šťastné náhody, které Vám v oblasti finanční pomohou. 

Hvězdy dále praví, milí Štíři, že by se Vám mohlo podařit uzavřít nějakou výhodnou smlouvu a nebo získat lepší finanční ohodnocení. Možná, že se s někým dohodnete na spolupráci a nebo Vám kolega v zaměstnání přenechá velmi dobře odměňovanou práci. Hvězdy rovněž rozkryly, že byste mohli dostat velmi zajímavý nápad, který by se mohl časem projevit i v oblasti financí. Měli byste si však, milí Štíři, dávat velký pozor na podzim a zimní období. Z léta budete pravděpodobně rozjásaní a až příliš se uzavřete do svých snů. Pravděpodobně zapomenete na realitu a začnete utrácet více, než by bylo vhodné. Tyto investice, zejména na konci roku by se mohly projevit jako liché a navíc se setkáte s osobami, které se budou snažit Vašemu výtvoru zabránit v realizaci. Někdo Vám zkrátka bude peníze ubírat a Vy asi nebudete mít sílu ani možnost tomuto odtoku financí zabránit. S vysokou pravděpodobností rovněž podlehnete chybě z nepozornosti a pak i vlastní vinou tuto chybu ještě prohloubíte. Budete tedy bojovat nejen sami se sebou, ale i s okolím, které Váš současný stav velmi překvapí. Hvězdy Vám, milí Býci, radí neriskovat a mít oči otevřené. Pokud podlehnete sebeklamu a nebo zbytečnému dokazování, hvězdy Vám Vaši cestičku k financím nepříjemně zazlují.

Zdraví: 

V oblasti zdraví je pro zrozence ve znamení Štír podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Štír počátek roku 2019 příznivě nakloněn a astrologické konstelace Vám, milí Štíři budou přihrávat jeden dobrý pocit za druhým. Bude se však spíše jednat o rozpoložení duševní oproti rozpoložení tělesnému a tak se drobné neduhy spojené zejména s únavou mohou hlavně na počátku roku 2019 projevit. Rozhodně se však nebude jednat o nic závažného, spíše si únavu budete více uvědomovat. Pravděpodobně v souvislosti s pracovními vztahy budete muset vyvinout značnou dávku energie a pokud pracujete v kolektivu, půjdete nevědomky doslova příkladem. Hvězdy Vás zahrnou energií, kteoru budete využívat po celý rok 2019 a nejinak tomu bude v době, kdy mnoho ostatních podléhá jarní či podzimní únavě. Střelcům bude z hvězd přáno a tak budou energií doslova plýtvat. Vyvrcholení přílivu energie můžete čekat koncem roku, kdy budete překvapovat své blízké, rodinu a přátele. V oblasti zdravotní kondice tedy podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Štír čeká zrozence v tomto astrologickém znamení úspěšný rok beez větších výkyvů zdravotního stavu. Gratulujeme, milí Štíři !

Rada do roku: 

V roce 2019 by se měli Štíři snažit o více tolerance k druhým a zejména k rodinným příslušníkům a kolegům v práci či zaměstnání. Štíři umí díky svému ocásku s jedem píchnout do nepříjemných míst a to i v situacích, které si negativní reakce nevyžadují. Dokazujete si velmi často, že máte pravdu pouze a jen Vy a že jen Vy máte právo soudit druhé. Zapomeňte na dokazování sebe sama celému okolí a snažte se být lepší. Velmi často myslíte na pomstu a na to, jak druhým uškodit, pokud zrovna nesouhlasí s Vašimi názory - nemusí hned škodit a Vy již přemýšlíte nad tím, jak jim ublížit. Tato vlastnost obecně není pozitivní a mohla by v roce 2019 tato tendence výrazně vystoupit do popředí. Více se tedy kontrolujte a buďte ohleduplní. Vyhnete se neporozuměním a žabomyším válkám, které, jak zjistíte, poškodily v konečném důsledku jen a pouze Vás. Pokud budete podezíraví, nedůvěřiví, vyčítaví a intolerantní, mnoho úspěchů Vám rok 2019 nepřinese.