Roční horoskop zdarma na rok 2019 pro znamení Ryby

Znamení zvěrokruhu: 
Platí pro zrozence v období: 
21. února až 20. března
Vládnoucí planeta v roce: 
Neptun
Živel: 
Voda
Kámen: 
Smaragd
Kov: 
Cín
Barva: 
Modrá
Šťastný den: 
Úterý
Kladné vlastnosti: 
starostlivost, intuice, empatie, obětavost
Záporné vlastnosti: 
nesmělost, slabá vůle, nepraktičnost, sklon k lenosti
Všeobecné tendence znamení pro aktuální rok: 

Pokud bychom měli, milé Ryby, jednoduše shrnout podle hvězd to, co se bude dít pro znamení Ryby v roce 2019, budeme potřebovat obvzvláště přesný příměr. Představte si tedy, že u Vás doma znenadání v noci, kdy jste nejméně připraveni, zazvoní zvonek či někdo důrazně zaklepe na dveře. Rozespalí otevřete s nepříjemnou předtuchou a spatříte pohledného mladíka, který Vás jemně odstrčí ode dveří, usadí se jako doma, pokyne Vám a praví : "Dovolte, abych se představil. Mé jméno je Uran a budu Vás delší dobu provázet. Lehké to nebude, ale pomohu Vám. Nejdříve tedy spálíme mosty dosavadních životních cest. A ihned ... " 

Již jen to, jakým způsobem Vám, milé Ryby, Uran vstoupí do života Vás natolik překvapí, že budete pravděpodobně na počátku roku 2019 dostatečně zaskočeny natolik, že si nebudete vědět rady ani s těmi nejbanálnějšími věcmi. Bude se stávat, že Vás znervózní i ty nejobyčejnější úkony v životě; ba dokonce se může stát, že budete mít vážnou chuť se vším skoncovat a začít něco nového - a to ve všech oblastech. Příchod planety Uran do Vašeho života Vám totiž přinese to, co nejlépe Uran umí : otevření nových cest, odhalení nových pohledů, přeformování starého a budování nového. A věřte, že Uran si umí pěkně dupnout. Uran přináší nové nápady, čistí tmavá zákoutí, otevírá brány skrytých pravd a nutí k zamyšlení. Uran však má bratra, se kterým se setkáte později ... Nechte se tedy překvapit a nepropadejte panice ... 

Láska: 

Příchod Urana do Vašeho života v roce 2019 podle horoskopu zdarma, milé Ryby, ovlivní téměř všechny jeho oblasti a nejinak tomu bude i ve vztazích a v lásce. Na počátku roku 2019 to tedy i v oblasti vztah§ nebude pro astrologické znamení Ryby příliš jednoduché. Je vysoce pravděpodobné, že Vás začnou napadat myšlenky osamocení a zoufalství z toho, co se to okolo Vás děje a z toho, jakým způsobem svůj život právě řídíte. Nezapomeňte tedy, že novu cestu jste si zvolily, milé Ryby, samy a se skutečností, že Vám to ovlivní vztah, jste musely počítat. Veřte však, že se jedná pouze a jen o pocit, který příchodem jara pomalu opustí Vaše srdce. Zkrátka - budete si muset Vy i Váš partner na něco nového zvyknout. Nezadané Ryby, ale pozor, i ty zadané, dostanou šanci potkat někoho velmi příjemného, do kterého se možná i zamilujete. Zadané Ryby by se tedy měly otočit za svým dosavadním vztahem a nezapomenout na vše dobré, nezadané Ryby by pak tuto osobu měly poznat do nejmenších detailů. V každém případě hvězdy praví, že tato osoba nebude vztahovým rozvracečem - bude to člověk, se kterým, pokud si porozumíte, budete moci strávit i několik let v příjemném přátelství, které Vám na mnoha cestách velmi pomůže.

Na jaře roku 2019 zrozencům ve znamení Ryb nastanou doslova slunečné dny, které budou s velkou pravděpodobností pokračovat až do konce prázdnin. Budete však konfrontováni v oblasti citů s něčím, co Vás velmi překvapí a budete se muset vážně rozhodnout. Na podzim očekávejte další drobné trápení. Budete pociťovat sklon k záletům a pokud nepodlehnete, podle hvězd se Vám to, milé Ryby, stokrát vyplatí. 

Práce: 

Začátek roku 2019 bude pro zrozence ve znamení Ryb podle horoskopu na rok 2019 zdarma doslova zlomovým. Ať již se bude jednat o stávající zaměstnání nebo podnikání, nebo o přestup do nového, budete se zamýšlet a nebo budete sami sebou nuceny k zásadnímu kariernímu zlomu. S vysokou pravděpodobností se rozhodnete, milé Ryby, opustit vše staré a začít budovat nové a nebo si zkrátka v pracovních vztazích vybudujete nové zaměření a nebo přestoupíte do jiné firmy či společnosti. Rozhodně se však podle horoskopu na rok 2019 polepšíte, i když to na začátku roku 2019 nebude lehké. Měsíce únor a březen roku 2019 pro Vás, milé Ryby, budou ve znamení snahy o prosazení toho, co jste si vytyčily a hvězdy Vám budou přát. Po celý rok však budete pociťovat silné přechodné tlaky na Vaše pracovní zařazení či postavení a rozhodně očekávejte projevy závisti. Zkrátka pamatujte na to, že Vám někdo bude systematicky "házet klacky pod nohy" a najdou se lidé, kteří Vám nebudou přát Vaše systematické drobné i větší úspěchy. Pamatujte na to, milé Ryby, že vše musíte mít pečlivě promyšlené a tak tomu tedy věnujte dostatek času. Za Vašimi plány si musíte pevně stát a pokud tak učiníte, hvězdy se postarají o to, že již před polovinou roku 2019 budete spokojeny. Vysoké pracovní nasazení budou zrozenci ve znamení Ryb potřebovat v říjnu a listopadu, což se však projeví v prosinci a lednu roku 2020. Prosinec podle hvězd přinese podle horoskopu stabilitu, zadostiučinění, pokoj, klid a úspěch.  

Peníze: 

Příchod roku 2019 podle horoskopu pro znamení Ryby přinese klid a spokojenost. Budete se moci věnovat svým plánům a všemu novému, co Vám Uran do života nadělí. Rozhodně však hvězdy radí, abyste neuzavíraly, milé Ryby, žádné smlouvy a především pak neinvestovaly větší částky. Výhodnější pro Vás bude vyčkat do dubna roku 2019, kdy podle horoskopu nadejde pro tyto úkony vhodnější doba. Měsíc květen pak přinese velkou šanci ke správnému rozhodnutí o něčem, co zrozencům ve znamení Ryby přinese velké peníze. 

V roce 2019 bude pro zrozence ve znamení Ryb podle horoskopu zdarma nutné nad investicemi velmi přemýšlet a především byste si měly, milé Ryby, hlídat výdaje. Pokud tak budete činit v průběhu celého roku 2019, s vysokou pravděpodobností se stane, že Vám hvězdy přihrají nějaké snadné zisky, výhru a obchodní příležitosti, se kterými jste doslova nepočítaly. Rok 2019 bude pro zrozence ve znamení Ryb v oblasti financí celkově příznivý a dařit by se mělo po celý rok 2019. Podle horoskopu však můžete očekávat na konec roku 2019 mírný finanční pokles, avšak tento může souviset s investicemi, ke kterým se na poslední chvíli rozhodnete. Mějte tedy, milé Ryby, dostatečnou finanční zásobu a možná i tajnou rezervu. Věřte, že ji koncem roku budete potřebovat.

Zdraví: 

Podle horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Ryby budou zerozenci tohoto znamení toužit po uklidnění zdravotní situace, Ryby budou chtít prožít relaxaci a odpočinek, avšak nebude jim příliš přáno. Budou se potýkat s únavou a vyčerpáním a přetrvávající drobné zdravotní potíže pravděpodobně vyvrcholí návštěvou odborného lékaře. Koncem měsíce února podle horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Ryby se však začnou tyto problémy zlepšovat a Ryby v březnu roku 2019 přijdou k vyléčení, nebo alespoň k výrazné úlevě. 

Měsíc březen roku 2019 bude pro zrozence ve znamení Ryb znamením změny, která se projeví tím, že budou výrazně přemýšlet nad novou možností změny dosavadního životního stylu. Možná, že přijdete k rozhodnutí přestat kouřit, možná, že přestanete jíst maso a nebo se rozhodnete více sportovat. Cokoliv, pro co se rozhodnete však přinese pozitivní změny do Vašeho zdravotního stavu a kondice, což bude přetrvávat až do začátku října roku 2019. Podle horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Ryby však možná podlehnete sklonům k sebelítosti. Milé Ryby, bojujte a nevdávejte se, hvězdy Vám přejí, ač se to na první pohled nebude zdát. Nelitujte se a pamatujte na to, že vše je jen ve Vaší mysli. 

Rada do roku: 

Milé Ryby, měly byste se v aktuálním roce 2019 brát svůj životní příběh s větším nadhledem a měly byste se více obrnit proti intenzivnímu prožívání negativních emocí. Možná Vás budou přepadat v tomto roce 2019 hlubší melancholické pocity a zejména na začátku roku byste mohly bojovat s pocity méněcennosti a nedocenění. Rybám nesvědčí alkohol a drogy obecně, které jejich přirozené sklony ještě více zdůrazní. Nesnažte se tedy splíny řešit jídlem, drogami či alkoholem a buďte více nad věcí. Hledejte racionálně a postavte se k situaci vždy čelem. Vždy máte okolo sebe, milé Ryby, dostatek přátel, kterým můžete věřit. V roce 2019 je budete potřebovat !