Roční horoskop zdarma na rok 2019 pro znamení Rak

Znamení zvěrokruhu: 
Platí pro zrozence v období: 
22. červen - 22. červenec
Vládnoucí planeta v roce: 
Měsíc
Živel: 
Voda
Kámen: 
Opál
Kov: 
Stříbro
Barva: 
Stříbrná
Šťastný den: 
Pondělí
Kladné vlastnosti: 
empatie, soucit s druhými, ochota pomáhat, oddanost, spořivost, fantazie
Záporné vlastnosti: 
přecitlivělost, nesmělost, pesimismus, vztahovačnost, neochota učit se, obviňování
Všeobecné tendence znamení pro aktuální rok: 

V roce 2019 budou mít zrozenci ve znamení Raka podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Rak spoustu práce v mnoha oblastech života. Hvězdy prověří, milí Raci, Vaše diplomatické schopnosti a umění citlivě reagovat tam, kde je to právě potřeba. Pravděpodobně prožijete nejednu svízelnou situaci, ve kterých bude právě toto Vaše umění nejednou prověřeno. Vaším drobným, ale přetrvávajícím problémem bude v roce 2019 klasická Račí vlastnost, a to přebírání odpovědnosti za práci druhých. Měli byste více odpočívat a soustředit se více na sebe než na problémy druhých. Věřte, že se Vám to, milí Raci, v roce 2019 vyplatí. Pravděpodobně se budete muset naučit používat více slovo "ne" a více myslet na své vlastní záležitosti, ať již se jedná o ty pracovní, zdravotní a nebo vztahové. Odstup a čas Vás naučí, že rychlá rozhodnutí by Vás mohla do budoucna poškodit. 

Láska: 

Pro zrozence ve znamení Raka bude podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Rak vstup do letopočtu 2019 nelehký a snadno byste mohli podlehnout pocitu, že všichni se právě proti Vám spikli. Vašim jediným štěstím budou Vaši přátelé, o které se budete moci pevně opřít. Hvězdy Rakům radí, aby se v roce 2019 spíše věnovali relaxačním a odpočinkovým aktivitám a nepouštěli se do řešení hlubších problémů, které se Rakům podle hvězd objeví před začátkem léta. Nic však nebude tak horké jak se uvaří a nakonec z velké zápletky zbyde pár pouhých slov. 

Na jaře roku 2019, milí Raci, přijde doba na řešení situace, která bude mít mnoho společného s potomstvem a možná, že se nový přírůstek do Račí rodiny nenadále objeví. Léto pak zrozencům v astrologickém znamení Rak přinese upevnění stávajících vztahů a nezadaní Raci možná potkají svou životní lásku. Třebaže podzim roku 2019 bude podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Rak podstatně náročnější, konec roku 2019 se projeví jako plný klidu a pohody. Ovšem pozor, milí Raci - možná Vás čeká velká životní zkouška a tak byste měli mít oči otevřené jak jen to půjde. Snažte se vše řešit s rozumem a odstupem. V roce 2019 se Vám to vyplatí více, než kdy jindy.

Práce: 

V oblasti pracovních vztahů pro zrozence ve znamení Rak platí, že je třeba od začátku do konce roku 2019 veškeré pracovní záležitosti řešit s chladnu hlavou. Počátkem roku 2019 se Vám podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Rak pravděpodobně nebude nic chtít dokončovat a nebo začínat a dokonce i běžné pracovní úkoly se Vám budou zdát na obtíž. V únoru však pracovní záležitosti dostanou rychlý spád a možná se dají do pohybu i projekty, které delší dobu stagnovaly. Dříve, než se na Vás začne podepisovat nerviozita a časová tíseň si vše velmi dobře promyslete a veřte, že zjistíte, že se o žádnou tragedii nejedná. Buďte citliví a vnímaví a dokonce i vyhrocené spory se vyřeší až neuvěřitelně pohodově. Bude od Vás ale chtít klidný a pragmatický zásah. 

V létě se zrozencům v astrologickém znamení Rak bude zvláště dařit v obchodních vztazích a aktivitách a i úřední záležitosti mohou nabrat rychlý a pozitivní spád. Podzim pak bude, vyjma měsíce listopadu 2019, pokojný a podle hvězd Vás nečekají žádnázásadnější rozhodnutí. Listopad bude však jakousi výjimkou : vybere si daň za všechny měsíce v roce 2019 a Vám, milí Raci, nezbyde nic jiného, než se obdrnit důsledností, trpělivostí a pevnými nervy. Budete toho v listopadu 2019 zkrátka muset mnoho zvládnout a Vy budete muset se zatnutými zuby vydržet. Jiná cesta totiž nepovede. Konec roku 2019 pak podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Rak přinese uklidnění a můžete se těšit i na malý odpočinek - některé dny budou doslova připraveny na to, abyste v zaměstnání prožili pohodové a klidné hodiny. 

Peníze: 

Pro astrologické znamení Rak bude začátek roku 2019 podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Rak z finančního hlediska velmi náročný a hvězdy příliš nenapovídají, čím to bude způsobeno. Rozhodně však radí, abyste se, milí Raci, obrátili na pomoc v nejbližším okolí; na Vaši rodinu a přátele. Určitě Vám však pomůže člověk, ke kterému máte velmi blízko. Na počátku léta a v jeho průběhu by se mohla račí finanční situace stabilizovat a nevypadá to na žádné nečekané výdaje. Počátkem podzimu pak Raci podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Rak mohou narazit na nečekaný zisk nebo výhru a počátek zimy se pak přehoupne k velkému zásadnímu rozhodnutí. Ač se to na první pohled nebude zdát, věřte, že poté, co situaci vyřešíte, dospějete do stavu značné úlevy a zjistíte, že jste se rozhodli dobře.

Zdraví: 

Začátek roku 2019 bude pro zrozence ve znamení Rak v oblasti zdraví podobně problémový, jako v ostatních aspektech lidského života. Tělo bude dostatečně důrazně dávat najevo, že jste toho mnoho zanedbali a že je nutné pro své zdraví toho udělat podstatně více, než v minulosti. Je však podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Rak více než jasné, že se milým zrozencům v tomto astrologickém znamení příliš do změny životního stylu chít nebude a nejinak tomu bude na začátku a v průběhu léta. Je docela možné, že v srpnu Raci zaznamenají výraznější přísun životní energie, což může přinést i výraznější výkyvy nálad. Na podzim a v zimě byste se měli, milí Raci zaměřit především na sebe a začít po malých krůčcích se změnou, kterou jste si naplánovali. Pamatujte na to, že byste neměli být otroky svých blízkých a tak se snažte někdy situaci v dobrém, třeba žertem, zvrátit. \budete pochopeni a vytoužený odpočinek a úleva se dostaví.

Rada do roku: 

Milí Raci, v roce 2019 se Vám mohou dít ve vyšší míře výkyvy nálad. Dávejte si na to velký pozor, zejména v souvislosti s Vašimi rodinnými příslušníky a Všimi nejbližšími. Pro zrozence ve znamení Rak bude v roce 2019 velmi důležité, aby na sobě zapracovali a naučili se myslet více pozitivně. Neházejte ihned flintu do žita a otevřete se novým názorům. Překážky, které Vás čekají v roce 2019 se mohou zdát na první pohled nepřekonatelné, avšak hvězdy Vám radí, abyste byli více pozitivní. Ulehčíte tak život nejen sobě, ale i ostatním. Pokud budete odmítat problém řešit a nebo se s ním poprat, vezme svůj úkol oklikou, dožene Vás a potrápí dvojnásob. Nesnažte se tedy věci, které Vám nejsou příjemné obcházet a nebo sobě či druhým zdůvodňovat Vaše rozhodnutí, které vlastně spočívá pouze ve výmluvách. Pokud se cítíte poražení, myslete na to, milí Raci, že každá porážka může být velký úspěch za několik týdnů, až se situace rozjasní. Myslete rovněž na to, že každý neúspěch umí člověka posílit. Naučte se to a bude Vám lépe.