Roční horoskop zdarma na rok 2019 pro znamení Kozoroh

Znamení zvěrokruhu: 
Platí pro zrozence v období: 
22. prosince až 20. ledna
Vládnoucí planeta v roce: 
Saturn
Živel: 
Země
Kámen: 
Rubín
Kov: 
Olovo
Barva: 
Kaštanová
Šťastný den: 
Pondělí
Kladné vlastnosti: 
dobrá organizace v životě osobním i pracovním, odpovědnost, vytrvalost, asertivita, důvěryhodnost
Záporné vlastnosti: 
uzavřenost do sebe, nechuť přijímat nové, zkostnatělost, pesimismus
Všeobecné tendence znamení pro aktuální rok: 

Podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Kozoroh přichází pro zrozence v tomto astrologickém znamení rok 2019, rok, ve kterém si užijí mnoho dobrého a dočkají se zúročení všech svých snah posledních měsíců a možná i let. Kozorozi se i v minulých měsících a v minulém roce 2018 snažili, aby viděli lépe výsledky své činnosti a zčásti tomu tak i bylo. Kozorozi neprocházeli v minulosti výrazně zlým obdobím, ale rovněž tak se nejdenalo o nic, co by bylo možné nazvat doslova výjimečné. S rokem 2019 se však toto mění a Kozorohům se otevírá brána oddychu a vychutnávání si zasloužených plodů času minulého. Podle hvězd a astrologických konstelací vše vypadá, jako kdybyste, milí Kozorozi byli obdařeni speciální silou, která Vás v roce 2019 povede od jednoho úspěchu k druhému. Je třeba pouze najít přímý směr a otevřít kouzelnou truhlu nových nápadů a pevné odvahy. Milí Kozorozi, rok 2019 je zkrátka Váš !

Láska: 

První čtvrtletí roku 2019 bude podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Kozoroh obdobím klidu, pohody a užívání si současných vztahů. Možná se znovu do svého partnera zamilujete, možná, že je Vaše láska teprve mladá a první měsíce roku 2019 budou znamenat pro zrozence ve znamení Kozoroha prohloubení stávajících citů. Budete se cítit šťastni a naplněni a nic Vás v tomto pocitu nerozkolísá. Kozorozi, kteří jsou stále nezadaní možná potkají novou lásku, která, jak to podle hvězd vypadá, bude mít před sebou cestu dlouhého trvání.

Druhé čtvrtletí, tedy měsíce duben, květen a červen roku 2019 je Kozorohů podle hvězd přáno stabilitě, prohlubování vztahů a užívání si hodnot lásky. V létě se pak na Kozorohy chystá drobná past, kdy astrologické konstelace předpovídají možné drobné milostné avantýry a nebo flirtování, ovšem klasickému "podvodu" se, milí Kozorozi, pravděpodobně vyhnete. 

Začátkem podzimu roku 2019 se podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Kozoroh budete soustředit spíše na sebe sama a na to, abyste si vyrovnali citový dluh, který Vám z nějakého důvodu vznikl a na ostatní přitom příliš nebudete brát ohled. Pamatujte na to, že by Vám tím mohly vzniknout nenadálé komplikace a ba dokonce i spory, které by Vám mohly, milí Kozorozi pořádně zamávat s vánoční náladou. Mějte tedy ohled na své blízké a myslete na to, že štěstí Vašich přátel je i Vaše štěstí ...

Práce: 

S finanční oblastí samozřejmě souvisí pro znamení Kozoroh i oblast práce a naopak. Vaše schopnost se v zaměstnání prosadit bude zejména na začátku roku astrologickými konstelacemi posílena a budete doslova k nezastavení. Pro zrozence ve znamení Kozoroha bude velmi důležité, jak se budou cítit především v prvním měsíci, tedy v lednu roku 2019. Cokoliv, co si budete opravdu přát, se Vám, milí Kozorozi podaří prosadit, avšak pozor na to, abyste hvězdy pokoušeli. Bude-li se jednat o banalitu, nezapomínejte Kozorozi, že hvězd, podle astrologických konstelací roku 2019 pro znamrní Kozoroh, nedosáhnete. Milí Kozorozi, jaro roku 2019 je však docela možné, že budete mít tolik práce, že možná nebudete stačit stíhat ani to, co běžně zvládáte zcela automaticky. Výrazně se bude projevovat schopnost Kozorohů být nápomocen a především řešení nepříjemných situací, ve kterých jste jedničky vystoupí do popředí. Bude to pro Vás, podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Kozoroh, milí Kozorozi tak trochu kontraproduktivní situace : Čím více věcí vyřešíte a čím lépe budete spolupracovat s ostatními, tím více na Vás bude kladeno úkolů, které navíc sami slíbíte. 

Léto roku 2019 podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Kozoroh pouze potvrdí jarní tendence. Kozorozi se budou potýkat s mnoha novými úkoly a budou mít co dělat, aby vše zvládli. Pravděpodobně však dojde k situaci,kdy si Vás, milí Kozorozi, vybere ke spolupráci poměrně důležitá osoba a Vaše resty vůči ostatním se ještě prohloubí. Nepodceňujte tedy čas úspěchů na jaře a systematicky pracujte na tom, abyste nic neodkládali. Podzim pak bude pro zrozence ve znamení Kozoroh znamenat možné pracovní povýšení, dar a nebo finanční odměnu. Konec roku 2019 bude pro zrozence ve znamení Kozoroh podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Kozoroh velmi úspěšný.

Peníze: 

V roce 2019 se podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Kozoroh neměli stěžovat na nedostatek finančních prostředků, a to i tehdy, pokud byste měli, milí Kozorozi, komu. Bez urážky. Nikdo totiž nebude na Vaše stížnosti zvědavý především proto, že existují i jiná znamení zvěrokruhu, která se musí s přízní hvězd vyrovnat. Jaro by mělo podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Kozoroh přinést Kozorohům ve finanční oblasti mnoho příležitostí k tomu, aby se finanční situace zrozenců ve znamení Kozoroha vyvíjela více než dobře. Budete, milí Kozorozi, překvapeni. 

Vzhledem k tomu, že Kozorozi nebudou připraveni na náhlý přísun energie, je možné, že ji nebudou umět přijmout. Jaro samozřejmě může přinést jistou stagnaci, která se může projevit již jen tím, že situaci pochopíte zcela nesprávně.

Zdraví: 

Jednoduuše nádherný bude pro znamení Kozoroha podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Kozoroh počátek roku 2019. Zažijete příjemné situace, které Vám v okamžicích, které by mohly navodit stav plný nepochopení, navrátí zpět na úroveň klidného souznění. Je třeba si však, milí Kozorozi, že Vaše zdraví spočívá především ve Vašem psychickém aparátu.  Snažte se tedy docílit co nejvyšší psychické pohody a mějte na paměti, že jen Vy a nijko jiný nedokáže Vaše životní rozhodnutí zvrátit. Měli byste si pamatovat, že o zdraví je potřeba se starat více, než jste uvyklí ...

Rada do roku: 

Pro Kozorohy je v roce 2019 nejdůležitější se zbavit všeho, co není reálné. Třebaže jste na sebe i své okolí poměrně tvrdí, měli byste se naučit prohrávat. Přejte úspěch i druhým a pamatujte na to, že existují lidé, kteří naopak přejí úspěch Vám. Naučte se ustoupit a myslet na druhé.