Roční horoskop zdarma na rok 2019 pro znamení Blíženci

Znamení zvěrokruhu: 
Platí pro zrozence v období: 
22. květen až 24. červen
Vládnoucí planeta v roce: 
Merkur
Živel: 
Vzduch
Kámen: 
Ametyst
Kov: 
Rtuť
Barva: 
Šedá
Šťastný den: 
Pátek
Kladné vlastnosti: 
otevřenost, spolehlivost, umění komunikovat, pracovitost, laskavost
Záporné vlastnosti: 
povrchnost, pesimismus, tvrdohlavost, zkostnatělost, psychická labilita
Všeobecné tendence znamení pro aktuální rok: 

Pro zrozence ve znamení Blíženci podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Blíženci přichází velmi zajímavý rok. Letopočet 2019 pro Vás totiž bude znamenat v určitých ohledech nepohodu a v dalších situacích napětí. Okolo Vás se, milí Blíženci jednou prožene velká vichřice a jindy lehký vánek. Jednou si budete vychutnávat slasti života plnými doušky, jindy se budete muset, podle hvězd, potýkat s očekávanými i nečekanými zápasy ve všech oblastech Vašeho života. Máte tedy před sebou, milí Blíženci, nelehký úkol všechna úskalí zvládnout a věřte, že budete mít co dělat. Pokud se však ke všemu, co Vás čeká, postavíte čelem, hvězdy budou stát na Vaší straně a tak, budete-li bojovat čestně, žádnou bitvu nemůžete prohrát. Rozhodně Vás totiž astrologické konstelace varují před používání intrik nebo nepravd v neprospěch kohokoliv ve Vašem okolí. Se zlou byste se potázali ...  V roce 2019 se podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Blíženci totiž může stát, že Vy, co se již delší dobu setkáváte s unavujícími drobnými neúspěchy, objevíte nový úhel pohledu na své dosavadní počiny. Vaše neúspěchy totiž nejsou způsobeny tím, že by Vám okolí nepřálo, jako spíše tím, že nemáte dostatek sebevědomí. Pokud tedy použijete nečistých zbraní proti domnělým nepřátelům, velmi rychle se Vám vše obrátí ve vážný neúspěch, který by Vás mohl provázet až do konce roku 2019. Pamatujte na to, zamyslete se nad sebou a buďte fér. Hvězdy Vám pak přihrají nečekanou možnost, jak si polepšit.

Láska: 

V roce 2019 pravděpodobně zrozenci ve znamení Blíženců vztahy podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Blíženci řešit nebudou. Vztahy, ve kterých s enyní nacházíte pro Vás znamenají spíše zaběhlý řád, spokojenost a v některých oblastech i smíření. Pamatujte však na to, milí Blíženci, že i přízeň hvězd si musíte zčásti zasloužit, a tak očekávejte drobné neshody a možná vyostření právě ve chvílích, kdy to budete nejméně očekávat - začne docházet ke komplikacím a V byste mohli nabýt dojmu, že v současném vztahu něco nefunguje tak, jak by podle Vašeho názoru mělo. Pravděpodobně Vás to bude svádět ke flirtování a možným úletům.

V létě, milí Blíženci, nastane více příjemné období oproti počátku roku 2019, avšak podzim Vám pravděpodobně přinese do vztahů něco velmi komplikovaného. Nespoléhejte tedy ani na hvězdy a ani na štěstí a pěkně bystrým rozumem situaci vyhodnoťte a přemýšlejte o svém budoucím životě. Pokud budete naslouchat svému vnitřnímu já a především svému srdci, Vaše vztahy se, milí Blíženci podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Blíženci stabilizují a zklidní. Vše však bude záležet jen a jen na Vás, jak se k situaci postavíte a za který konec lana svůj život uchopíte.

Práce: 

Počátek roku 2019 bude pro zrozence ve znamení Bíženců bude ve znamení hlubokého uvědomění vlastních sil a plánů. Přijde doba, kdy si Blíženci začnou klást otázky, na které bude existovat pouze a jedna odpověď : Jsme jen lidé a pouze a jen lidé mohou zvládnout lidské úkoly. Pokud si nakládáte příliš úkolů, nakonec zjistíte, že jste nestihli realizovat ani ty nejdůležitější. A to by se Vám nemuselo vyplatit. Hvězdy tedy radí pořádně vše zrekapitulovat, oddělit zrno od plev a úkoly, které nepřinášejí své ovoce jednoduše odložit na neurčito. Nebojte se, jejich čas má teprve přijít. 

Jaro bude pro astrologické znamení Blíženců znamením nových nápadů a plánů na realizaci noových nebo odložených projektů. V létě se však mějte napozoru. Pravděpodobně se setkáte s nějakým závažným porušením pracovních pravidel a dohod. Podzim pak přinese nečekanou možnost dokončení odloženého či nerealizovaného úkolu, kterému byste se však měli věnovat se zvýšenou rozvahou. Mohlo by se totiž stát, zejména na sklonku roku 2019, že se budete cítit vyhořelí, upracovaní a přetažení. Vyvarujte se nepozornosti a práci přes míru. Nedohadujte se a nevyhledávejte koflikty. Hvězdy na Vaší straně budou jedině tehdy, pokud moudře ustoupíte a budete sledovat svůj vlastní cíl pomalu, nenápadně, ale systematicky a důrazně. Tento přístup se Vám podle podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Blíženci rozhodně vyplatí.

Peníze: 

Milí Blíženci, připravte se na to, že počátkem roku 2019 se Vám v oblasti finanční příliš nebude dařit. Hvězdy Vám zkrátka nejsou nakloněny, a tak by bylo dobré příliš nevybočovat z cesty a zcela jistě nečinit žádná závažná finanční rozhodnutí. Jaro však podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Blíženci přinese zrozencům v tomto znamení setkání s osobou, která pro Vás bude v oblasti financí mhńoho znamenat. V létě si pak finance pohlídejte podobně jako na počátku roku 2019, neboť i když se bude zdát, že jste ve finanční pohodě, peníze by Vám mohly zejména na konci roku výrazně chybět.

Na podzim se pak obraťte do sebe a vzdělávejte se - hvězdy jsou Vám v této oblasti výrazně nakloněny, a tak pokud se budete chtít posunout na žebříčku trochu výše, právě podzim roku 2019 pro Vás bude tím správným časem. Koncem roku se pak soustřeďte na to, abyste ušetřili a příliš nerozhazovali peníze za věci, o kterých nakonec zjistíte, že Vám spíše peníze ubírají, než aby vydělávaly. Snažte se tedy své finance co nejvíce kontrolovat a celkově se držte při nákupech na uzdě. Hvězdy praví, že Vám takové jednání vyplatí. Nebo se chcete přesvědčit o opaku ?

Zdraví: 

Pro zrozence ve znamení Blíženců bude rok 2019 podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Blíženci pravděpodobně více náročný, než by si dokázali připustit. Pravděpodobně Vás čeká pořádný zápřah v obaslti zdravotní kondice a vysoce pravděpodobné jsou častnější návštěvy lékaře. Nespoléhejte tedy, milí Blíženci, na hvězdy nebo na vrtkavé štěstí a dejte se do díla. Sami nejlépe víte, co jste v minulých letech zanedbali a rok 2019 je ve znamení napravení všeho, co jste svému tělu způsobili. 

Jaro roku 2019 přinese Blížencům novou chuť na změnu životního stylu a novou motivaci k lepší zdravotní kondici. Možná pocítíte drobné rozlady způsobené tím, že ne všechno půjde hladce a podle Vašich představ, avšak přece jen se výsledky Vaší snahy dostaví. Léto roku 2019 se podle ročního horoskopu zdarma na rok 2019 pro znamení Blíženci ponese ve znamení uklidnění situace a pocitům pohody. Spíše to však bude tím, že se rozhodnete více si užívat a dosavadní nedokončené zdravotní problémy  a komplikace budete ignorovat.

Podzim pak Blížencům přinese novou starost o své zdraví a možná i jeden či dva zdravotní problémy, které bude potřeba vyřešit. Na Blížence dolehne pocit nutnosti se sebou něco dělat a i zdraví Blíženci ( snad ) alespoň absolvují preventivní lékařkou prohlídku. Hvězdy radí, abyste na sebe pamatovali a nepokoušely osud ve hvězdách psaný. 

Rada do roku: 

Milí Blíženci, v roce 2019 si můžete velmi ublížit Vaší neschopností držet se problému do doby než je vyřešen a odmítáním důsledného trvání na dohodnutých postupech. Neustále toužíte po rozptýlení, toužíte poznávat stále nové, aniž byste si poznaného užili. Stále vyhledáváte nové a nové aktivity, které Vás mohou odvádět od toho, co je pro Vás důležité. Neberte si více starostí, než si myslíte, že zvládnete a neslibujte nesplnitelné. Právě schopnost dodržet sliby a chovat se dle dohody bude pro Vás v roce 2019 velmi důležitá. Lidé tuto změnu ve Vašem chování budou vnímat více než pozitivně.