Kozoroh roční horoskop 2015

strict warning: Only variables should be passed by reference in /mnt/swraid/data/h/horoskopyzdarma.cz/www/modules/book/book.module on line 559.

Hlavní astrologické tendence pro znamení Střelec v roce 2015

Rok 2015 bude pro Vás mnohem klidnější, než ten předchozí. To co potřebujete, je roztřídit si své myšlenky, připravit si pole a zasít sémě úspěchu, který v následujících dvou letech poroste. Ale to neznamená, že nebudete muset vynaložit své úsilí. Planeta Pluto bude pečovat a starat se o Vaše požadavky a vyzve Vás k tomu, abyste se více zaměřili na to, co budujete. Vaše emoce zůstanou intenzivní a Váš postoj bude mít tendenci být radikální. Spojení mezi planetou Pluto a Uranem Vám ještě může přinést jakési ztuhlé období, pravděpodobně související s domovem, rodinou nebo vytvořené potřebou po změně. Ale stres, jaký jste zažívali v roce 2014, již nebudete muset znovu zažívat a vyrovnávat se s ním. Rok 2015 bude rokem vývoje, ve kterém se budete muset zmobilizovat, abyste změnili to, co je třeba změnit ve Vašem životě a otevřít se novým možnostem. První část roku, až do srpna 2015 bude velkorysá z finančního hlediska, kdy Váš příjem poroste, a Vaše investice budou ziskové. V druhé polovině roku 2015 se Vám rozšíří obzory, a to jak fyzicky, kulturně tak i duchovně. Sledujte své zdraví, i přes to, že se právě teď cítíte dobře, protože nemoci se mohou objevit, aniž byste si všimli a mohou se stát chronickými.Střelec a vztahy v roce 2015

Rok 2015 bude krásný rok pro Váš partnerský život. Planeta Saturn se již nestaví proti Vašemu domu lásky, tak jak to činila v posledních dvou letech. Cesty budou vyčištěny, komunikace půjde hladce a pocit chladu nebo izolace bude slábnout. Některé překážky nebo smůla, ovlivňovali Váš citový a sexuální život v posledních dvou letech nebo byste mohli mít překážky v případě, že chcete navázat nový vztah. Rok 2015 bude dobrý rok pro změny související s rodinou nebo domovem. Je možné, že se přestěhujete na krásnější místo, nebo do jiného města a dokonce je možné, že i do jiného státu. Vaše sexualita nalezne novou formu projevu, naplnění a nové zdroje regenerace. V roce 2015 se může zvýšit příjem Vašeho partnera nebo jeho velkorysost. Pokud nemáte partnera, budete mít velikou šanci nějakého najít. V první části roku 2015 mohou nastat nějaké psychické změny u Vás, které by mohli vést ke zlepšení vztahů s ostatními lidmi, a dokonce byste mohli mít rozšířenější šance najít tu správnou osobou. V březnu a dubnu 2015 budou Vaše vášnivé tendence silnější a může se zrodit nová love story. Červenec bude dalším významným měsícem pro Váš vztah s velkou emocionální zátěží. V měsíci srpnu až září není vyloučeno citové zklamání a v říjnu je možný vztah na dálku. Prosinec 2015 Vám přinese spoustu radosti a zábavy s Vaší milovanou.


Práce a příjmy Střelce v roce 2015

Vaše kariéra je na vzestupu. První část roku 2015 bude příznivá na peníze, zvláště vydělané peníze z podnikání přes své blízké, nebo díky vztahům s bankami či jinými finančními institucemi. Mohli by zde být i jiné šťastné aspekty jako sponzorství a rozdělení majetku. Můžete obdržet důležité dary nebo Váš partner bude vydělávat více peněz. Navíc se může objevit příležitost k výhodným investicím. Druhá část roku 2015 Vám přinese uspokojení z Vašeho vzdělání a z Vašeho intelektuálního výkonu. A podniknete různé výlety s lidmi z dálky. Vaše akce budou mít dobré výsledky a Vaše nápady nebo návrhy se začnou pomaličku objevovat. V roce 2015 bude Vaše vize světa mnohem širší a uvolněnější, takže Vaše projekty budou mít tendenci být odvážnější a bohatší. Rok 2015 bude pro Vás vzrušujícím rokem, bude příznivý pro ty z Vás, kteří se chtějí zlepšit ve své pracovní činnosti, nebo pro ty, kteří chtějí udělat něco zajímavého, originálního a geniálního. Ti z Vás, kteří vykonávají duševní práci, pracují s informacemi, mohou být velmi kreativní a nápadití, ale musí se snažit, být disciplinovanější, organizovanější a ostražitější.

Ještě nehodnoceno. Buďte první :-)
Jak často čtete horoskopy ?:

style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6557227008945158"
data-ad-slot="2144181454"
data-ad-format="link">