Býk roční horoskop 2015

strict warning: Only variables should be passed by reference in /mnt/swraid/data/h/horoskopyzdarma.cz/www/modules/book/book.module on line 559.

Hlavní astrologické tendence pro znamení Býk v roce 2015

Milí Býci, rok 2015 pro Vás vypadá velmi slibně v oblasti lásky, domova a majetku. V první polovině roku až do srpna 2015 bude štěstí nakloněno Vašemu domovu a rodině. Je možné, že se přestěhujete do většího domu, nebo podniknete rekonstrukce či pronajmete nějakou nemovitost. V roce 2015 očekávejte, že zainvestujete do nemovitostí nebo nakoupíte zboží dlouhodobé spotřeby a dokonce je možné, že obdržíte nějaké dědictví! Vaši rodiče nebo příbuzní Vám budou pomáhat. Rodina bude jen a jen vzkvétat a atmosféra se naplní pocitem bezpečí a optimismem. Může tak přijít na řeč o založení rodiny, a pokud již děti máte, budete se z nich radovat a cítit hrdost. Vaše vztahy budou v klidu po téměř dvou letech, ve kterých mohli být Vaše vztahy chladnější a napjatější. Vašim vztahům se bude dařit celkově dobře, jak kamarádským, tak i pracovním. Avšak nějaké drobné problémy mohou nastat mezi červnem a srpnem 2015, proto se je pokuste vyřešit a vyjasnit na dobro. Začátkem září 2015 vstoupí do Vašeho domu lásky planeta Jupiter a slibuje Vám dvanáct vzrušujících a vášnivých měsíců, bohatých na emocionální a erotické úrovni. Pokud jde o Vaši kariéru, v roce 2015, možná budete muset udělat nějaké rozhodnutí a budete to muset učinit opatrně a trpělivě. Měli byste tento rok více sledovat své zdraví a obzvlášť si dávejte pozor mezi březnem a dubnem, a mezi zářím až prosincem 2015.

Býk a vztahy v roce 2015

V roce 2014 jste se zbavili působení planety Saturn ve Vašem domu vztahů, které začalo v roce 2012. Průběh posledních let byl pro Vás spíše zatěžující a odnesli jste si pár lekcí ze života, ale nyní se budete ve Vašem vztahu cítit uvolněněji. Nejvíce se můžete těšit na březen 2015, kdy zažijete ty nejvášnivější chvíle a doslova nad sebou ztratíte kontrolu. Planeta Saturn se vrátí do Vašeho domu vztahů uprostřed června 2015, a proto v následujících třech měsících trošku vystřízlivíte. Zřejmě budete muset dotáhnout do finále nějakou nedořešenou záležitost nebo se jen vypořádat s něčím, před čím jste unikli. Mezitím, se budou odehrávat další důležité astronomické záležitosti ve Vašem citovém životě. Od 11. srpna 2015, a to zejména poté, co planeta Saturn finálně opustí Váš dům vztahů, bude Váš postoj ke svému partnerovi ve znamení smyslnosti a romantismu. Začnete mít přímo robustní sexuální apetit a tendence ke flirtování. Kromě toho, jsou planety nakloněny zrodu nové lásky. Měsíc říjen a část listopadu 2015 bude pro Vás to nejžhavější obdobím v roce 2015, kdy zažijete opravdová erotická dobrodružství!

Práce a příjmy Býka v roce 2015

V roce 2015 si ohledně své kariéry přehodnotíte své priority nebo nějaké své staré projekty. Planeta Merkur započne cyklus zpětných pohybů ve Vašem domu zaměstnání a bude mít rovněž dopad na Váš dům financí a slávy. Tento vliv planety Merkur, bude souviset s intelektem, komunikací, výlety či výměnou informací. A proto Vaše kariéra a peníze budou úzce spojeny s těmito oblastmi. Hvězdy Vám doporučují, abyste byli opravdu opatrní při rozhodování, zejména v intervalech mezi 5. lednem až 13. březnem, 1. květnem až 8. červencem a 27. srpnem až 2. listopadem 2015. Vládce Vašeho domu kariéry, planeta Saturn, vstoupí rovněž do Vašeho domu peněz, kde zůstane až do prosince roku 2017 s malou výjimkou v létě 2015, kdy se vrátí do Vašeho domu vztahů, s cílem dokončit nějaké věci týkající se interakce mezi Vaším vztahem a zaměstnáním. Od této chvíle, se bude planeta Saturn podílet na Vašich financích, a to zejména pokud půjde o obchod, investice, úvěry, dědictví nebo pokud půjde o interakce s bankovními institucemi. Saturn není zrovna pohodlná planeta a může Vám přinést určitou dávku frustrace a omezení. Zato však je Saturn mistr organizace a finanční strategie a může Vám pomoci vybudovat trvalé bohatství.

Průměr: 4 (hlas)
Jak často čtete horoskopy ?:

style="display:block"
data-ad-client="ca-pub-6557227008945158"
data-ad-slot="2144181454"
data-ad-format="link">